Місто не віддасть районові податки працівників медицини?

Категорія: Влада -> Економіка -> Мер міста -> Виконавча владаПереглядів: 1887

Кілька листів і, навіть, привід позиватися до міської влади у суді, — так районна влада намагається сплати 300 тис. гривень податку з доходів фізичних осіб-працівників медичних закладів району, які місто зобов’язалося виплачувати після об’єднання медицини.

 

 Свої зобов’язання, зафіксовані у відповідній угоді, місто виконувало тільки місяць. Із лютого кошти надходити перестали, що негативно позначилося на виконанні бюджету району, і, зокрема, Войниліського селищного бюджету. У зв’язку з цим районна влада зверталася з відповідним листом до головного лікаря Калуської ЦРЛ Івана Красійчука, а також на сесії районної ради 26 травня доручила райдержадміністрації звернутися до міського голови Ігоря Насалика про повернення коштів відповідно до угоди.

 

У випадку невиплати боргу район розглядав навіть можливість судового позову.

 

 — Дивує ситуація, у першу чергу, тим, що є підписана угода, у якій чітко зазначено, що податок із доходів фізичних осіб буде надходити у район. Але гроші не надходять. У зв’язку з цим, маємо вже певні труднощі, — констатував на засіданні сесії районної ради голова Калуської РДА Василь Петрів. — Місто просто так грошей не поверне. Але є угода, і можна відстоювати наші інтереси у суді.

 

Однак, як з’ясувалося, місто не має наміру повертати боргу. Тим часом міський голова згадав про те, що усі адміністративні будівлі району — розташовані у Калуші. Але містові нічого не сплачують.

 

— Управління освіти району розташоване на території міста. Приміщення райдержадміністрації розташоване на території міста. І дуже багато об’єктів розташовані у Калуші. А сплачують — у район. То спочатку слід усе звести до загальної нормативної бази, а потім можна буде дискутувати з приводу 300 тис. гривень, — натякнув Ігор Насалик на прес-конференції. —  Не можна — так: бути розташованим у місті, а платити у район. Нехай район зробить крок. Якщо це буде приведено до загальної бази, тоді абсолютно ніяких зауважень не буде виникати.

 

Тим часом, місто активно виділяє кошти на розвиток району. Загалом, цьогоріч у міському бюджеті закладено 700 тис. гривень, і зараз міська рада приймає пропозиції сільських рад. Уже найближчим часом 100 тис. гривень із міського бюджету виділять Підмихайлівській сільській раді для облаштування освітлення. Але найбільшою допомогою, на думку мера, є те, що забезпечення ЦРЛ, ФАПів, амбулаторій усіма необхідними медикаментами місто взяло на себе.

Тим часом, міський голова не полишив мрій про об’єднання міста і району:

 

Для того, щоб зробити адміністративну реформу в Калуші і у Калуському районі, немає абсолютно ніяких перепон. Слід з’єднати два бюджети, з’єднати освіту, спорт, культуру, медицина — уже об’єднана. І — все. Але для цього потрібна відповідна воля.

 

Нагадаємо, що наприкінці січня цього року міський голова пропонував об’єднатися освітянам міста і району. Однак, районні освітяни пропозицію зустріли вкрай критичо.

 

 

Юлія Баліцька, журналіст

ВІКНА 0


Коментарів: 1

  • ПОРА (20:37 08/07/2011)
    Оцінка: +0 / -0 | [IP: 76.180.19.238]

    А навіщо району гроші -ГРоШі МЕрsadshokУ

    Залиште свій коментар!

    Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

    Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

    (обов’язково)


    Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
    Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.