Мер міста
Калуш знову виділить гроші на зарплати працівникам “Карпатнафтохіму” - Інформатор Калуш
Минулого тижня з бюджету Калуської громади було перераховано півтора мільйона гривень. Влада сподівалася, що гроші підуть на зарплати працівникам очисних споруд, що є в структурі підприємства “Карпатнафтохім”, але є життєво важливими для громади. Але вони отримали лише частину цих коштів. Зараз місто готове виділити ще пів мільйона гривень.
Як відомо, працівники очисних споруд звернулися до міського голови Калуша Андрія Найди з повідомленням про те, що їм не виплатили заробітну плату в повному обсязі.Читати далі...
Депутати у Калуші, міський голова у Києві: питання очисних і “Карпатнафтохіму” виносять на рівень РНБО - Інформатор Калуш
Питання роботи очисних споруд — це питання життя для Калуської громади та питання безпеки, як мінімум, для регіону. Місцева влада наполягає на запровадженні спеціального режиму державного контролю або управління у частині експлуатації цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод ТОВ “Карпатнафтохім”. Депутати на сесії схвалили звернення, а міський голова поїхав до Києва.
ТАРИФ НА ВОДУ ЗАЛИШАЄТЬСЯ НЕЗМІННИМ, НА ВОДОВІДВЕДЕННЯ – НЕВЕЛИКЕ ЗРОСТАННЯ. ЧОМУ ТАК? — ВІДПОВІДІ НА ЦЕ ТА ІНШІ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЧИТАЙТЕ В ПОСТІ
ЧОМУ ЩОРОКУ ПЕРЕГЛЯДАЮТЬСЯ ТАРИФИ НА ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ?
Перегляд тарифів – вимога чинного законодавства України. Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку від 12.09.2018 №239, тарифи на комунальні послуги мають щорічно переглядатися органами місцевого самоврядування на основі розрахунків підприємства.
КАЛУШ І ЖЕШУВ ТЕПЕР МІСТА-ПАРТНЕРИ В ПРОЄКТІ SUN4UKRAINE
15–16 жовтня у Київській школі економіки відбувся воркшоп програми розвитку спроможності «Старт роботи над Планами кліматичної нейтральності» — стартова подія ініціативи SUN4Ukraine. Ця програма стане відправною точкою для українських флагманських муніципалітетів на шляху до розроблення власних Планів кліматичної нейтральності (CNP). Пишаємося, що Калуш увійшов до топ-12 міст України, які відібрані для участі в цій амбітній програмі. Нашу громаду на заході представляють: мій заступник Богдан Білецький, який виступив під час дискусійної панелі, присвяченої питанням кліматичної трансформації та сталого розвитку міст, та мої радниці з питань міжнародної співпраці та партнерств — Сніжана Ілиняк та Зоряна Микуляк. Читати далі...
Французьке місто Доль стане новим містом-побратимом Калуша
Калуська громада відкриває нову сторінку міжнародної співпраці: місто Доль (Dole, Франція), що в регіоні Бургундія-Франш-Конте, може стати нашим новим містом-побратимом.
Ця ініціатива з’явилася завдяки longstanding дружбі між містом-побратимом Калуша Ларом (Німеччина) та французьким Долем, які підтримують партнерські зв’язки вже понад 60 років, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на міського голову Андрія Найду.
