Микола Найда: «Найстаріший мікрорайон Калуша має стати показовим у місті»

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 218

«Дзвони Підгір’я» продовжують на своїх сторінках знайомити читачів із депутатами Калуської міської ради. В кожному номері цього року ми розповідаємо про діяльність того чи іншого депутата, його професійну кар’єру, життєві цінності й пріоритети, бачення майбутнього Калуша та України.

Сьогодні йтиме мова про міського депутата, члена фракції Української партії Миколу Найду (заступник голови комісії з питань житлово-комунального господарства).

Миколу Дмитровича в Калуші знають як заслуженого комунальника. Так по-простому калушани називають заслуженого працівника сфери послуг України. Це почесне звання Миколі Найді присвоїли напередодні його 50-річчя – в 2001 році.

Читати далі...

Насалик «попросив» журналіста «Вікон» з наради за участі 200 людей. ЗАЯВА

Категорія: Мер містаПереглядів: 387

О 13.00 у ПК «Мінерал» розпочалася нарада міського голови Ігоря Насалика за участі керівників підприємств, організацій та установ міста, депутатів міської ради та керівників правоохоронних органів.

Міський голова оголосив нараду закритою і «попросив» редактора «Вікон» Оксану Гузинець-Мудрик, яка була єдиним у залі представником ЗМІ, покинути зал. «Вам тут не демократія», — аргументував Ігор Насалик.

Читати далі...

Копанки стали десятим селом, яке отримає безкоштовне лікування за кошт бюджету Калуша

Категорія: Мер містаПереглядів: 105

Жителі села Копанки Калуського району стають учасниками програми безкоштовного медикаментозного забезпечення на 2014 рік, який діє, крім калушан, для мешканців ще шести сільських рад району.

Таке рішення цього тижня прийняли депутати Калуської міської ради. Адже необхідну умову — підписати Угоду про співпрацю з містом — депутати Копанківської сільської ради виконали.

Читати далі...

Селяни Калущини відправляють солдатам 6-тонну посилку

Категорія: АкціїПереглядів: 107

З Калуського району днями буде відправлено гуманітарну допомогу військовослужбовцям у зону антитерористичної операції. Її у кількості близько 6 тонн зібрали мешканці сіл району.

— Ми навіть не сподівалися на таку активність людей, — каже заступник голови районної ради Михайло Срібняк. — Всі села району щось передали для військовиків. В основному, це — консервації, тушонки, сигарети, одяг та ін. Люди так зорганізувалися, що ці 5-6 тонн звезли фактично за два дні. Щоб доставити неушкодженою консервацію, Калуське лісництво виготовило 40 дерев’яних ящиків. За можливості доставимо посилку в наш 5 батальйон. Але там, у зоні АТО, всі українські солдати — наші, — підреслив Михайло Срібняк.

Читати далі...

Калуський лісгосп виготовляє ящики для гуманітарної допомоги військовим

Категорія: СоціумПереглядів: 83

Працівники ДП "Калуський лісгосп" помалювали міст у селі Яворівка та кілька в’їзних знаків на території району, а також виготовили 40 дерев’яних ящиків для доставки продукції у зону антитерористичної операції.

Про це йшлося на нараді у голови Калуської райдержадміністрації Миколи Жовніра, повідомили ”Вікнам” у прес-службі РДА.

Сьогодні планують відправити гуманітарну допомогу військовослужбовцям у зону антитерористичної операції.

Микола Жовнір повідомив, що днями надійшло доручення першого заступника голови ОДА Володимира Семка про збір продукції для визволених від терористів регіонів.

Читати далі...

На нараді обговорили питання економії коштів

Категорія: ВладаПереглядів: 85

16 липня голова Калуської райдержадміністрації Микола Жовнір провів нараду з керівниками бюджетних установ і їх головними бухгалтерами. Нарада стосувалася питань внесення змін до районного бюджету 2014 року та заходів з економії коштів.

За словами начальника фінансового управління РДА Людмили Федун, на цей рік району не вистачає суми коштів, яка дорівнює півторамісячному фонду оплати праці «бюджетників». Для мінімізації боргів установи бюджетної сфери повинні були зробити дієві заходи та подати цю інформацію фінуправлінню. Також щомісяця повинні надавати звіт, що конкретного зробленого стосовно оптимізації коштів. Проте, як наголосила Людмила Федун, більшість установ поставилися до цього питання формально.

Людмила Федун вчергове закликала керівників установ і головних бухгалтерів проаналізувати фінансову систему своєї установи і вивчити питання економії коштів.

«У кого заходи з оптимізації коштів носять формальний характер, у того заборгованість зростатиме. Читати далі...

У Калуській ЦРЛ здійснюють операції нового типу – без швів

Категорія: Соціум -> Мер містаПереглядів: 406

Мабуть, усі калушани та й жителі навколишніх районів і, навіть, областей вже знають, що завдяки ініціативі міського голови Ігоря Насалика в нашому місті надається безкоштовна медицина. Проте ще не всі чули, що з початку цього року у ЦРЛ здійснюють операцію нового типу – гістерорезектоскопію.

 

У чому полягає суть новинки та які її переваги «Дзвонам Підгір’я» розповів лікар акушер-гінеколог Калуської ЦРЛ Павло Долик:

Читати далі...

Калуські дороги ремонтують згідно з планом

Категорія: Інфраструктура -> ТранспортПереглядів: 249

В одному з попередніх номерів «Дзвони Підгір’я» інформували про ситуацію з ремонтом доріг у Калуші. Нагадаємо, що згідно з проведеними тендерами, за кошти з державної субвенції дороги міста ремонтує комунальне підприємство «Калушавтодор», а за гроші з місцевого бюджету – ПП «Комбі». На деяких об’єктах роботи вже завершені, на інших – тривають ще й досі.

 

Так, для прикладу, минулого тижня спостерігати за роботою різноманітної техніки для асфальтування та злагодженою роботою бригади «Калушавтодору» можна було на вулиці Степана Бандери (від площі Героїв до управління з питань надзвичайних ситуацій КМР).

Читати далі...

Марія Слівінська: «Людям потрібно давати інструкцію з користування туалетом?»

Категорія: Комунальні господарстваПереглядів: 230

У ці спекотні дні значна частина калушан перебуває у відпустках. Хтось поїхав на море, хтось – у село, а хтось просто насолоджується відпочинком від роботи. Зате в КП «ЖЕО №1», яке обслуговує 283 будинки в нашому місті, роботи вдосталь.

Окрім підготовки до осінньо-зимового періоду, про яку ми розповідали неодноразово, працівники ЖЕО займаються й поточною роботою.

Читати далі...

Для розміщенння реклами на нашому порталі залишіть свої контактні дані. Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Організація:
Контактне ім'я:
Номер тел:
Ел.пошта:
Коментар:

Скільки буде сім плюс п'ять?

Наш портал зацікавлений у збереженні історичної пам'яті Калуша. Якщо у Вас є фото давнього Калуша чи інша інформація про наше місто, пришліть нам, будь ласка. Ми розмістимо їх на нашому сайті зі збереженням авторства наданих матеріалів.

Фото чи скани можна надіслати через дану форму:

Файл: 1.

Ще фото +
Ваше ім'я:
Номер тел:
Ел.пошта:
Коментар:

Скільки буде чотири плюс дев'ять?

Фото Калуша на нашому сайті можна переглянути ТУТ