Ще чотири проєкти калушан претендують на гранти від Українського культурного фонду

Категорія: Історія -> АкціїПереглядів: 360

Проєкт «Книжковий ярмарок «KALUSHчитає» від управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради бере участь у конкурсі «Інноваційний культурний продукт» (Лот 3. Літературна справа), інформують «Вікна».

Загальний бюджет фестивалю — 522 тис. 297,37 гривні, із яких фінансування Фонду мало б становити 472 тис 297,37 гривні.

Популяризація української книги та читання у форматі книжкового ярмарку із залученням провідних видавництв України та відомих авторів, із метою ознайомлення із сучасною українською книгою, формування стабільного інтересу до читання та підвищення рівня книжкової культури в Калуській територіальній громаді, йдеться в описі проекту «KALUSHчитає».

Також управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради зареєструвало проєкт «Фестиваль родинної та сімейної творчості «Таланти твої Україно» у конкурсі від Українського культурного фонду «Гранд-події» (Лот 2. Знакові події).

Загальний бюджет фестивалю — 1 млн 225 тис. 680 гривень, із яких фінансування Фонду мало б становити 1 млн 17,8 тис. гривень.

Проєкт планують реалізувати у селі Боднарові Боднарівського старостинського округу Калуської громади.

Проєкт втілюється задля створення відповідних умов жителям регіону для реалізації власних досягнень у різних мистецьких жанрах, популяризація таких досягнень, і, як наслідок, розвиток культури регіону, — ідеться в описі.

Третій проект від управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради — «Сквер для закоханих «Лебедине озеро» — бере участь у конкурсі «Інноваційний культурний продукт» (Лот 4. Арт-об’єкти та дизайн).

Загальний бюджет проекту —  2 млн 19 тис. 459 гривень, запитувана сума від Фонду —  1 млн 916,09 тис. гривень.

Проект планують реалізувати у село Пійло Пійлівського старостинського округу Калуської громади.

Як ідеться в описі до проекту, «Лебедине озеро» — локація для закоханих. Проєкт локального, урбаністичного характеру, що спрямований на створення молодіжного простору в Калуській міській територіальній громаді. Місце локації: с. Пійло, вул. Львівська, навколо озера, яке неофіційно носить назву «Лебедине» в зв’язку з цілорічним проживанням на ньому водлплавної птиці, особливо лебедів. Воно є візитівкою нашого села та нашої територіальної громади. Сюди приїжджають багато туристів завдяки вдалій локації озера вздовж траси міжнародного значення Н-10 Стрий-Мамалига. Цей простір наразi ніяк не використовується, а при правильному підході міг би стати одним з найкращих громадських просторів для молоді та жителів територіальної громади, туристів та гостей.

Калуська філія Союзу українок» у партнерстві з Калуською міською радою та громадською організацією «Вільні калуські люди» подало заявку «Провінційний театр у сучасних вимірах» у конкурсі «Інноваційний культурний продукт» (Лот 2 «Театр і цирк»Підморгую.

Загальний бюджет проекту  — 399,026 тис. гривень, із яких фінансування Фонду мало б становити 362,526 тис. гривень.

Проєктом передбачається постановка вистави та її відеозапис для популяризації серед різних груп населення у сучасних форматах (інтернет).

Раніше йшлося, що на конкурс Українського культурного фонду подали промисловий фестиваль "Калуш із жупою".

Проєкт передбачає посилити туристично-пізнавальну привабливість Калущини, провівши 3-денний фестиваль промислової культури "Калуш із жупою" 9-11 вересня 2022 року.

Калуш у лоті 2 "Кроссекторальні проєкти зі збереження культурної спадщини" представив проєкт "Легендарні локації Калуша: Струкова Гора, соляні криниці та калійні копальні, замчище".

Проєкт спрямований на дослідження об’єктів історико-культурної спадщини. Завдяки дослідженням та конкретизації давніх локацій — на "Струковій Горі", в зоні соляних криниць і калійних промислів, на території замчища — кожен об’єкт буде виокремлено, упорядковано та облаштовано.

У лоті 1 "Масштабні культурні проекти" Івано-Франківщина, зокрема, представлена ініціативою "Відновлення та впорядкування військових поховань Першої світової війни та міжвоєнного періоду на території Чеської Республіки та України". Міста реалізації: Івано-Франківськ, Калуш — Україна, Пардубице — Чеська Республіка.

Ідея проєкту — це збереження світової пам’яті про загиблих воїнів різних національностей Першої світової війни, похованих на території України, та увіковічення національної української пам’яті про загиблих воїнів армії Української Народної Республіки, полеглих на території Чеської Республіки у міжвоєнний період. Ідея буде реалізована шляхом відновлення та впорядкування військового цвинтаря та здійснення перепоховань військових на території міста Калуш (Україна) та спорудження пам’ятника воїнам Української Народної Республіки у місті Терезін (Чеська Республіка), який було знищено після Другої світової війни.

ВІКНА 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.