Калуська школа національних бойових мистецтв співпрацює з СБУ та поліцією. ВІДЕО

Категорія: ВідеоматеріалиПереглядів: 3007

Луці — чотири роки, і він намагається ні в чому не відставати від трохи старших за віком дітей. Батьки віддали хлопчика до школи національних бойових мистецтв імені Олекси Довбуша, що у Калуші, бо вважають, що це допоможе йому вирости «справжнім чоловіком».

У школі займаються діти віком від чотирьох років. Завдяки тренуванням учні школи стають впевненими у своїх силах і вміють себе захистити, інформують ”Вікна”.

— Вмію себе захистити. Нас вчать не просто бити, а уникати конфліктів, тож, наразі застосовувати силу не доводилося, — розповів Остап Сметанніков, учень школи національних бойових мистецтв імені Олекси Довбуша.

Заняття у школі — це, насамперед, пробудження національної пам’яті та правильна методика оздоровлення.

— Загальна бойова культура вимагає не просто прийти в зал, помахати руками-ногами, сісти на розтяжку, почитати молитву... Це набагато більше: треба знати, що діється в країні, бути активним громадянином свого міста, свого мікрорайону, школи, класу зокрема. Тобто, це лідерське виховання і лідерське гартування. Практично кожен із нас може бути лідером. Мої колеги з АТО розповідають, що військові інструктори за кордоном — це виключно українці. У нас в генах закладена така програма: ми можемо, ми вміємо. Єдине — нам треба витягнути це з пам’яті, — переконаний Сергій Демчук, президент Івано-Франківської обласної федерації хортингу, керівник школи національних бойових мистецтв імені Олекси Довбуша.

Цикл занять у школі національних бойових мистецтв імені Олекси Довбуша закінчується влітку. Тоді починаються молодіжні оздоровчі чи вишкільні табори. Найвідоміший — вишкільно-патріотичний табір «Карпатський легіон», який увійшов до обласної програми національно-патріотичного виховання молоді. 

— Що стосується військової спеціалізації, то ми вісім років працювали над проектом «Карпатський легіон». І тільки впродовж останніх трьох років ми оприлюднили свою діяльність. В силу останніх подій, держава визнала нашу програму як програму національно-патріотичного виховання. Вона увійшла у Програму розвитку молодіжної національної політики на 2016-2020 роки. У рамках програми ми співпрацюємо з СБУ, Національною поліцією, управлінням ДСНС, з екстреною медициною, — зазначає Сергій Демчук.

Без підтримки учнівської і студентської молоді немає майбутнього, — вважає Сергій Демчук. Тому влада має підтримати молодь не тільки гаслами, а — реальними справами.

Автор: VIKNATV

ВІКНА 22


Коментарів: 1

 • Анонім (22:56 29/02/2016)
  Оцінка: +6 / -1 | [IP: 46.28.68.158]

  Явна галіма комерція на основі висосаного з пальця свідомітського брєду (імені довбуша, національна пам"ять, лідерське гартування) - але що

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.