Калуська школа національних бойових мистецтв співпрацює з СБУ та поліцією. ВІДЕО
Луці — чотири роки, і він намагається ні в чому не відставати від трохи старших за віком дітей. Батьки віддали хлопчика до школи національних бойових мистецтв імені Олекси Довбуша, що у Калуші, бо вважають, що це допоможе йому вирости «справжнім чоловіком».
У школі займаються діти віком від чотирьох років. Завдяки тренуванням учні школи стають впевненими у своїх силах і вміють себе захистити, інформують ”Вікна”.
— Вмію себе захистити. Нас вчать не просто бити, а уникати конфліктів, тож, наразі застосовувати силу не доводилося, — розповів Остап Сметанніков, учень школи національних бойових мистецтв імені Олекси Довбуша.
Заняття у школі — це, насамперед, пробудження національної пам’яті та правильна методика оздоровлення.
— Загальна бойова культура вимагає не просто прийти в зал, помахати руками-ногами, сісти на розтяжку, почитати молитву... Це набагато більше: треба знати, що діється в країні, бути активним громадянином свого міста, свого мікрорайону, школи, класу зокрема. Тобто, це лідерське виховання і лідерське гартування. Практично кожен із нас може бути лідером. Мої колеги з АТО розповідають, що військові інструктори за кордоном — це виключно українці. У нас в генах закладена така програма: ми можемо, ми вміємо. Єдине — нам треба витягнути це з пам’яті, — переконаний Сергій Демчук, президент Івано-Франківської обласної федерації хортингу, керівник школи національних бойових мистецтв імені Олекси Довбуша.
Цикл занять у школі національних бойових мистецтв імені Олекси Довбуша закінчується влітку. Тоді починаються молодіжні оздоровчі чи вишкільні табори. Найвідоміший — вишкільно-патріотичний табір «Карпатський легіон», який увійшов до обласної програми національно-патріотичного виховання молоді.
— Що стосується військової спеціалізації, то ми вісім років працювали над проектом «Карпатський легіон». І тільки впродовж останніх трьох років ми оприлюднили свою діяльність. В силу останніх подій, держава визнала нашу програму як програму національно-патріотичного виховання. Вона увійшла у Програму розвитку молодіжної національної політики на 2016-2020 роки. У рамках програми ми співпрацюємо з СБУ, Національною поліцією, управлінням ДСНС, з екстреною медициною, — зазначає Сергій Демчук.
Без підтримки учнівської і студентської молоді немає майбутнього, — вважає Сергій Демчук. Тому влада має підтримати молодь не тільки гаслами, а — реальними справами.
Автор: VIKNATV
ВІКНА 22
Залиште свій коментар!
Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Коментарів: 1
Явна галіма комерція на основі висосаного з пальця свідомітського брєду (імені довбуша, національна пам"ять, лідерське гартування) - але що