Калуш — серед основних боржників з виплати зарплати на підприємствах
Головне управління статистики інформує. Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в цілому по економіці області (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) на 1 травня 2015р. становила 7,8 млн.грн., що складає 1,2% фонду оплати праці, нарахованого за квітень поточного року.
Порівняно з 1 квітня п.р. борг із виплати заробітної плати скоротився на 1,5 млн.грн., або на 15,8%. Зменшення показника відбулося у містах Івано-Франківську та Калуші – на 24,4% і 21,3% відповідно. У Калуському, Рогатинському та Снятинському районах сума боргу не змінилася. Водночас збільшення заборгованості зафіксовано на підприємствах Коломийського (у 2,6 раза), Городенківського (в 1,9 раза) районів і м.Коломиї (на 1,8%). У Тисменицькому і Тлумацькому районах упродовж квітня п.р. утворилась заборгованість із виплати заробітної плати.
Основна частина боргу залишається на підприємствах міст Івано-Франківська (5,3 млн.грн., або 68,5% від загальної суми по області), Коломиї (911,7 тис.грн., або 11,7%) та Калуша (695,8 тис.грн., або 8,9%).
Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської, Бурштинської, Яремчанської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Долинського, Косівського, Надвірнянського, Рожнятівського районів.
У структурі заборгованості в цілому по області більше половини припадає на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, при цьому у Калуському і Рогатинському районах увесь борг із виплати заробітної плати утворено на зазначених підприємствах, у містах Коломиї та Івано-Франківську – 73,2% і 54,9% відповідно.
На економічно активних підприємствах утворено 44,3% загальної суми боргу по області, зокрема у Тисменицькому і Тлумацькому районах уся сума боргу в районі, у Городенківському районі – 74,6%, у Коломийському –61,2%.
Серед економічно неактивних підприємств, на які припадає 5,2% від загальної суми по економіці, найбільша частина боргу (0,4 млн.грн., або 53,3% суми боргу в місті) спостерігається на підприємствах м.Калуша.
Залиште свій коментар!
Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Коментарів: 5
Пишемо ,аби щось написати .
Де перелік підприємств боржників ?
готель "Меркурій " вісім місяців працівникам з\п не виплачується. Приховуємо
калуш європейське місто
По-руськи це називається очковтирательство. Але москалі інших а ми самі себе дуримо - типу не будемо про проблеми говорити то вони самі собо
Створення робочих місць- це європейкість а не вазони на стопах але люди носалику оди співають. вчителів задобрив .понаставляли пивні палат
палатки тоже робочі місця