Учні Калуської гімназії на відеоконференції спілкувались з ровесниками зі Словянська. ФОТОФАКТ

Категорія: Соціум -> АкціїПереглядів: 776

У приміщенні центральної міської бібліотеки ім. Т.Шевченка нещодавно відбулася відеоконференція на тему “Рідна мова на рідній землі”, приурочена Дню рідної мови.

Учні 3 (7) класу Калуської гімназії спілкувалися зі своїми ровесниками із ЗОШ №12 міста Слов’янська Донецької області. Разом із семикласниками на заході були присутні їхні наставники: класний керівник Василишин Тамара Богданівна, вчитель української мови Оленюк Галина Іванівна, вчитель музики Ковальчук Лілія Богданівна, бібліотекар Довжанська Галина Іванівна, педагог-організатор Анікіна Наталія Іванівна, повідомляють “Вікна” з посиланням на офіційний сайт гімназії.

 

Розпочала захід працівник бібліотеки пані Ірина Смоляк, а далі ініціативу перейняли діти. Гімназисти розповідали про традиції свого навчального закладу (згадали і про День спонтанного прояву добра), цікавилися станом вивчення української мови у Слов’янську, запитували про те, як живуть і чим цікавляться їхні ровесники зі Сходу. А учні ЗОШ №12 українською мовою читали вірші місцевих поетів про долю України.

Калуські діти та педагоги мали змогу почути не лише слов’янських учнів, а й учителів. Вони розповіли, що готують великий проект під назвою “Сплетімо вінок дружби”, метою якого є налагодження комунікації між однолітками з усієї України. Всі зійшлися на думці про те, що ми – діти єдиної України, любимо свою землю та рідну українську мову.

А ще школярі влаштували пісенний батл: виконували українські пісні та щедро аплодували одні одним. Наприкінці відеоконференції пані Ірина продемонструвала подарунки, які калушани надішлють у Слов’янськ. Це книга Д.Бахматюка “Історія Калуської гімназії: друге десятиліття”, фотоальбом В.Пилип’юка «Калуш» та блокноти. Зі Слов’янська теж отримаємо книгу про їхнє місто.

Учасники відеозустрічі довго не могли розпрощатися. Всі отримали багато позитивних емоцій і вирішили надалі продовжувати добру традицію спілкування. Відтак обмінялись адресами та номерами телефонів.

ВІКНА 0


Коментарів: 2

  • Анонім (19:20 18/02/2016)
    Оцінка: +1 / -0 | [IP: 91.229.77.64]

    А чого учні не спілкувались з рідною для Сходу російською мовою? Це неповага до традицій Сходу?

    • ББА (01:33 19/02/2016)
      Оцінка: +0 / -4 | [IP: 79.75.33.28]

      а вони що - з бурятями спілкувались чи з якимось мудаками з тагілу чи воркути ? якого хрєна для України кацапський базар став рідним ?

    Залиште свій коментар!

    Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

    Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

    (обов’язково)


    Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
    Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.