У Калуші запрацювала благодійна кухня, яка щодня годує два десятки людей

Категорія: Благодійність -> АкціїПереглядів: 1486

Напередодні Великодня при церкві св. Архистратига Михаїла запрацювала благодійна кухня. Вже другий тиждень щодня (крім суботи та неділі) майже два десятки потребуючих допомоги калушан отримують тут безкоштовні обіди.

 

Таким чином продовжує свою діяльність благодійна організація «Любов і милосердя», протягом 13-ти років відома для калушан як «Карітас», що діяла при парафії з 2003 року, говорить настоятель церкви, декан Калуський мітрат о. Михайло Бігун, передають "Вікна" з посиланням на прес-службу товариства парафіяльних волонтерів. Декан зазначає:

Згідно із новим статутом вона перейменована. Якщо повернутися в історію, то вже на початках діяльності «Карітасу» при церкві св. Архистратига Михаїла, були постійні комплексні обіди для нужденних. Протягом багатьох років вони проводилися в кафе «Варенична». Тоді щодня парафія організовувала обіди для більш як півсотні калушан. Торік цю практику продовжили на території церкви.

Теперішній голова благодійної організації «Любов і милосердя» о. Василь Бігун розповідає:

"Вирішили працювати з молоддю. Годували студентів калуських коледжів: спочатку – політехнічного, а потім – культури і мистецтв. В загальному в місяць при парафії влаштовували 400 обідів для студентів із числа дітей-сиріт і напівсиріт. Щодня 25-30 студентів на парафії розпочинали й завершували обід з молитвою. Також минулого року ми практикували надання продуктових наборів для потребуючих. Старалися забезпечити їх продуктами на тиждень. Хто саме потребує, дізнавалися з-поміж парафіян, а також зверталися за допомогою до територіального центру обслуговування громадян м. Калуша".

На нещодавно заснованій кухні працює двоє людей. Обіди, як торік, так і цього року, спонсорує один із парафіян.

Наразі благодійна організація годує приблизно 20 калушан. Тим, хто потребує допомоги, але не може прийти до кухні, члени організації обід несуть додому.

Всі нужденні можуть прийти до благодійної кухні з 12.00 до 13.30. Про те, що при церкві організовують благодійну кухню, отець-декан проголосив на одній із недільних проповідей. Звернувся він також до міського терцентру, щоб надав списки тих, кому потрібна допомога.

Як повідомив о. Василь Бігун, у 2016 році благодійна організація видала допомогу хворим на суму 23 тис. 263 грн. Допомога на АТО склала 6 тис. 135 грн. Протягом року було зорганізовано 2 тисячі 185 благодійних обідів на загальну суму 58 тис. 995 грн. 

ВІКНА 19


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.