У Калуші проведуть громадські обговорення щодо присвоєння Калуській гімназії імені Дмитра Бахматюка

Категорія: СоціумПереглядів: 1560

Калуська міська рада оголошує проведення громадського обговорення з питання присвоєння Калуській гімназії імені Дмитра Бахматюка. Пропозиція дирекції Калуської гімназії схвалена радою гімназії та педагогічною радою, а також обговорена на загальногімназійних батьківських зборах.

Також планується проведення тематичного круглого столу в рамках підготовки до відзначення 25-річчя заснування Калуської гімназії, до участі в якому будуть запрошені жителі міста Калуша, фізичні та юридичні особи, громадські об’єднання, політичні партії, громадські організації, представники засобів масової інформації, повідомляють “Вікна” з посиланням на прес-службу Калуської міської ради.

Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій або усній формі протягом двох місяців з дати опублікування відповідного інформаційного повідомлення на веб-сайті Калуської міської ради за адресою: 77300, м. Калуш, вул. Івана Франка, 1; приймальня – 70012 або ж надсилаються електронною поштою на адресу: kalush-rada@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються та не розглядаються. Відповідальною за організацію громадського обговорення та проведення відповідних заходів є заступник міського голови Галина Романко.

ВІКНА 19


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.