У Калуші оголосили тендери на капітальний ремонт ще двох тротуарів

Категорія: Мер містаПереглядів: 221

Планується укладання 233,4 метри бордюру та  8,1 кв. метра тактильної плитки. Тротуар викладатимуть бруківкою "Старе місто" на площі понад 805 кв. метрів.

15 серпня в електронній системі державних закупівель "Прозорро" управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради оголосило тендер на капітальний ремонт тротуарів на вул. Винниченка в місті Калуші (в тому числі виготовлення проєктно-кошторисної документації). Бюджет закупівлі становить близько 956,2 тис. гривень. Період подання пропозицій на участь у тендері — з 21 по 24 серпня, дату і час аукціону буде визначено з початком приймання пропозицій, повідомляють "Вікна".

Як зазначено у тендерній документації, планується укладання 233,4 метра бордюру та  8,1 кв. метра тактильної плитки. Тротуар викладатимуть бруківкою "Старе місто" на площі понад 805 кв. метрів. Йдеться про тротуар на "трикутнику" перед будинком на вул. Дзвонарській, 19, від вул. Дзвонарської й до сходів на вул. Винниченка.

Цього ж дня управління житлово-комунального господарства оголосило тендер на капітальний ремонт тротуару на вул. Вітовського (від вул. Тисовського до перехрестя вул. Мостиська —  вул. Глібова) в м. Калуші (в тому числі виготовлення проєктно-кошторисної документації) з бюджетом  близько 492,5 тис. гривень. Терміни такі ж, період подання пропозицій — з 21 по 24 серпня, дату і час аукціону буде визначено з початком приймання пропозицій.

Зараз на цій ділянці тротуару немає, пішоходи рухаються узбіччям. Викладання бруківки тут не передбачено, покриття — асфальт. За тендерною документацією заплановане укладання 282 метри бордюру та влаштування асфальтобетонного покриття на площі близько 400 квадратних метрів. Також підрядник має прокласти 3 метри труби зливової каналізації та влаштувати дощоприймальний колодязь.

Нагадаємо, програмою капітального ремонту та утримання об'єктів благоустрою і дорожньо-мостового господарства Калуської міської територіальної громади на 2022-2024 роки на капітальний ремонт тротуарів у 2023 році передбачено рекордних 25,2 млн гривень. У тому числі 1 млн гривень — на тротуар на вул. Винниченка і 500 тис. гривень — на вул. Вітовського.

На цей рік заплановані влаштування піднятого пішохідного переходу на вул. Дзвонарській та капітальний ремонт восьми тротуарів — загалом дев’ять об’єктів. Станом на зараз по шести об’єктах аукціони вже відбулися. Підсумки закупівель є такими:

влаштування піднятого пішохідного переходу на вул. Дзвонарській: бюджетом передбачено 570 тис. гривень, тендер оголосили на 547 тис. гривень  — за підсумками торгів укладено договір з ТОВ «Дорленд» з Калуша на  508,9 тис. гривень; капітальний ремонт тротуару  на вул. Дзвонарській (від дитячої поліклініки до заїзду на вул. Дзвонарська, 5), передбачено 1,3 млн гривень, тендер оголосили на приблизно таку ж суму — переможцем став  підприємець Валерій Коневич з пропозицією 984 тис. гривень; капітальний ремонт тротуару на вул. Євшана (від вул. Пушкіна до бульвару Незалежності), передбачено 5,7 млн гривень — тендер оголосили на майже 5 млн 590 тис. гривень, пропозиція переможця — ТОВ «Карпат-транс» — 3 млн 975 тис. гривень; капітальний ремонт тротуару на проспекті  Лесі Українки, передбачено  10 млн гривень, тендер оголосили на близько 8,9 млн гривень, пропозиція переможця — підприємця Валерія Коневича — 6 млн 249 тис. гривень; капітальний ремонт тротуару на вул. Бандери (від вул. Івано-Франківська до вул. Бандери, 98), передбачено 1 млн 120 тис. гривень — за підсумками тендеру укладено договір з ТОВ «Дорленд» на 1,1 млн гривень; капітальний ремонт тротуару між вул. Євшана та проспектіЛесі Українки, а саме у провулку Шкільному передбачено 1,5 млн гривень,  тендер оголосили на 1 млн 484 тис. гривень. Переможцем є ТОВ «Будінвест-Іф» з пропозицією понад  1 млн 375 тис. гривень.

Таким чином загальна сума усіх укладених договорів становить близько 14,2 млн гривень. Окрім того, один тротуар у Калуші викладають бруківкою в рамках поточного ремонту — на вул. Євшана, від моста через річку Сівка і до перехрестя з бульваром Незалежності. Підрядником є "Гал-Ремдорбуд", сума договору становить майже 520 тис. гривень.

Станом на 15 серпня не оголошено тендер на капітальний ремонт всього одного тротуару, який запланували на поточний рік, — на вул. Бандери (від перехрестя з вул. І. Франка до магазину "Дует"), програмою на нього передбачали 3,5 млн гривень.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.