У Калуші наступного року планують відновити Ратушу

Категорія: Влада -> Мер містаПереглядів: 556

16 листопада в електронній системі публічних закупівель «Prozorro» управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради оголосило відкриті торги по об’єкту «Реставрація та часткове відтворення пам'ятки архітектури місцевого значення «Ратуші» (охоронний №590 початок ХХ ст.) з добудовою адміністративного корпусу на вул. Костельній,5 в м. Калуш Івано-Франківської області».

Бюджет закупівлі – 72 632 455,00 грн, інформує "Калуш ФМ".

Реставрацію Ратуші з добудовою планують реалізувати до 30 грудня 2022 року.

Народний депутат України, калушанин Олег Марусяк на своїй сторінці у Facebook 17 листопада написав:

«Планується освоїти більше 72,6 млн грн із державного бюджету. Гордий із того, що мені вдалося переконати владні державні структури в необхідності відновлення справжньої історичної перлини Калуша, бо знав, що оновлена ратуша є мрією всіх, без винятку, містян. Це перший крок до відновлення архітектурної пам’ятки, і знаю, що нам вдасться завершити цей проект. А калушани отримають подарунок, яким буде пишатися ще не одне покоління!»

Нагадаємо, що 28 травня 2020 року до 583-ої річниці першої писемної згадки про Калуш у Краєзнавчому музеї  Калущини презентували проєкт макету реконструкції міської ратуші. Передпроєктні і проєктні роботи виконувало ТОВ «Зелемінь» зі Львова.

В основу розроблення проєкту ліг архітектурний замисел максимального збереження автентичності будівлі та доповнення її функціональною добудовою адміністративних споруд. Тобто ратуша має стати муніципальним центром міста, де б в перспективі сконцентрувалися всі необхідні служби, які надаватимуть адміністративні послуги людям.

КАЛУШ ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.