У 2017 році обласний бюджет складе понад 7 мільярдів гривень

Категорія: ЕкономікаПереглядів: 1380

Про  це йшла мова 15 грудня на черговому засіданні постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.

Директор департаменту фінансів обласної ради Ірина Мацькевич доповіла, що у 2017 році обласний бюджет складе 7 мільярдів 250 мільйонів гривень, що більше на майже 2 мільярди гривень, ніж цьогоріч. Із цих коштів власні надходження складають лише близько 10%, тобто 650 мільйонів гривень.

Близько 50% з цихгрошей спрямують на забезпечення соціального захисту населення. З огляду на освітню субвенцію, частину грошей спрямують на зарплати педагогічних працівників і стипендії студентам ПТУ та оплату енергоносіїв освітніх (і медичних) закладів .

Фінансування харчування та забезпечення медикаментами збільшать на 1,08%.

Щодо індексацій, які повинні отримати медичні працівники Прикарпаття, Ірина Мацькевич зазначила, що вони не є обов’язковими, інформує “Галка”.

Перший заступник голови обласної ради Василь Гладій зазначив, що 95% цьогорічного бюджету пішли на дитсадочки, школи і інші бюджетні відомства, та зауважив, що у 2017 році гроші потрібно направляти конкретно на розвиток обласних установ.

Вісті Калущини 0


Коментарів: 4

  • ББа (10:54 17/12/2016)
    Оцінка: +1 / -1 | [IP: 31.41.219.228]

    Красиво живете, кугути - " Із цих коштів власні надходження складають лише близько 10%" - Полтавська, Дніпропетровська область гроші заробляє

    • vover (12:34 17/12/2016)
      Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.118.30.158]

      всі обласні бюджети отримують субвенції, так що не треба тут ля ляnono А в Полтавській газ і нафта, в Дніпропетровській залізна руда, за раху

    • ББА (13:11 17/12/2016)
      Оцінка: +0 / -0 | [IP: 78.146.231.182]

      ти курко сьогодні щось кудахчеш занадто багато - невже тобі мамка дозволила за компутером посидіти ? вона хоча би знає , що ти патякаєш різні

    • роман (18:55 17/12/2016)
      Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.185.45.106]

      сміття у тебе в голові вуйку ,таких як ти треба на гілякуcrazy

    Залиште свій коментар!

    Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

    Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

    (обов’язково)


    Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
    Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.