Снайперу з Калуша потрібна гвинтівка.

Категорія: БлагодійністьПереглядів: 2276

Калушанин Віктор Павлів, який нині проходить службу у 80-й аеромобільній бригаді у зоні АТО, розповів про потреби одного з підрозділів.

 

— Сьогодні зустрівся із нашим калушанином — снайпер. Поспілкувався із ним і дізнався, що для нього і його підрозділу потрібна снайперська гвинтівка “Зброяр Z-008”, — повідомив на своїй сторінці у Facebook Віктор Павлів.

Довідка. Компанія «Зброяр» заснована в 2007 році, як спеціалізоване малосерійне виробництво високоточних спортивно-мисливських гвинтівок. Українська команда, з гвинтівками Зброяр Z-008 завоювала друге місце на чемпіонаті Європи в F-класі в 2011 і 2012 роках. Вироби “Зброяра” завоювали повагу споживачів не тільки в Україні та СНД, а й у Німеччині, Англії, ОАЄ та навіть далекої Австралії.

ВІКНА 17


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.