Руслан Зварич із Яворівки є найважчим поранеим із Прикарпаття і чекає на операцію. РЕКВІЗИТИ

Категорія: Соціум -> БлагодійністьПереглядів: 2355

Руслан Зварич, 43-річний мешканець Яворівки Калуського району, з квітня воював у зоні АТО. Згодом рідні втратили з ним зв’язок. Завдяки дніпрпетровським волонтерам, які виклати в Інтернет фото бійця, дізналися про важке поранення Руслана. Зараз чоловік перебуває у львівському шпиталі в очікуванні на чергову операцію. Він – найважчий поранений на Прикарпатті.

Про це повідомляють ”Вікна” з посиланням на ”Репортер”.

Руслана Зварича, 43-річного мешканця Яворівки Калуського району, мобілізували у березні цього року. В квітні, після навчання на Яворівському полігоні, чоловіка направили в зону АТО. Руслан служив у 24 бригаді, був старшим стрільцем.

Мати каже, що перед тим, як їхати на схід, його на три дні відпустили додому. Ще з поїзда зателефонував їй, прохаючи, щоб  не переживала. Тоді вона востаннє чула його голос. Згодом зв’язок з Русланом зник.

Родина в пошуках бодай якоїсь інформації оббивала пороги військомату, РДА, зверталися за допомогою до волонтерів, але це не дало жодного позитивного результату.

«Одного разу порадили мені вказати особливі прикмети – чи є шрами, татуювання, – розповідає пані Галина. – Боже, а я вже й не знаю, що думати! Де вони будуть його шукати, невже по моргах? Було страшно, не можу передати. Сказала, що колись собі циркуляркою відрізав мізинець на лівій руці».

Наприкінці травня пані Галині зателефонувала невістка і сказала, що знайшла Руслана. Побачила фото в інтернеті, яке виставили дніпропетровські волонтери, мовляв, розшукують рідних пораненого бійця, який без свідомості. Рідні впізнали Руслана.

За сприянням РДА та небайдужих людей, Руслана доправили до Львівського госпіталю, де він очікує черову операцію. Чоловікові планують вживити імплантат у праву частину голови розміром 15х15, адже осколками від снаряду йому знесло чи не половину голови, лівий бік – нерухомий. Руслан майже не говорить і мало що пам’ятає.

Для лікування та реабілітації Руслан Зварич потребує чимало коштів.

P. S. Зараз Руслан Зварич є найтяжчим пораненим з Прикарпаття. Для тих, хто хоче допомогти бійцю, картковий рахунок його матері: 5168755503157543 (Зварич Галина Іванівна).

ВІКНА 19


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.