Редактора калуського тижневика прооперували на серці

Категорія: СоціумПереглядів: 1171

Після так званого мініінвазивного хірургічного втручання, чоловік ще майже дві доби перебував в реанімаційному відділенні, чотири в загальній палаті і ось вже чотири дні дома.

 

Про це Анатолій Гетьманчук, ​редактор калуського видання "Нафтохімік-Калуш", розповів у соцмережі:

"Минуло вже десять днів з того часу, як мене було прооперовано в кардіоцентрі Медичної мережі «Добробут», що в Києві. Після так званого мініінвазивного хірургічного втручання, я ще майже дві доби перебував в реанімаційному відділенні Центру, чотири-загальній палаті і ось вже чотири дні дома. Відчуття нині таке, що підготовка до операції (коронографія й інше), вибір медзакладу і хірурга, сама операція, реанімація-це все ніби було не зі мною. Про це хіба нагадує серце, яке стало битися ритмічно, зникли болі, а загальний фізичний стан з кожним днем поліпшується."

Редактор згадує, коли вперше в нього виявили недостатність мітрального клапана:

"Недостатність мітрального клапана вперше виявила районний терапевт, коли я мав іти в перший клас, тобто в далекому 1968 році. Мене тоді два тижні лікували в лікарні міста Кременець, що на Тернопільщині, разом із дорослими пацієнтами, бо дитячих відділень ще тоді не було. Хоч якогось суттєвого поліпшення, судячи з усього, це не дало, але обнадіюча виписка з лікарні дала можливість забути про недугу до шістнадцяти років, коли мене покликали у віськкомат. І хоча я просився і клявся, що здоровий, мене все ж «списали», видавши вже через рік «синій» військовий білет. Я ж хотів бути як усі, тож, зібравши всі необхідні документи, поїхав у Київ у клініку професора Амосова. Там спочатку теж вагалися, але врешті при повторному візиті погодилися, що я можу служити в армії".

Анатолій Гетьманчук, пише, що часто спілкувався з лікарями, які радили зайнятися собою:

"Після звільнення в запас поступив і закінчив факультет журналістики Львівського ЛДУ і став працювати за професією в місті Калуш, що на Прикарпатті. В цей період доводилось часто спілкуватися з лікарями-кардіологами, які радили зайнятися собою, бо мій мітральний клапан «шумить» все більше і більше. Але всі ці рекомендації я сприймав так, що все минеться і зі слоїм клапаном проживу до глибокої старості. Засумніватися в цьому змусила спочатку миготлива, а вже рік фактично постійна аритмія в роботі серця. Причина цього-пролапс стулки клапана, через що розміри серця збільшувалися."

Коли вже ніхто не міг гарантувати Анатолію здорового життя без операції, він дізнався про те, що в Україні нині проводиться мініінвазивні операції, при яких не потрібно розрізати грудну клітку:

"Про те, що в Україні нині проводиться мініінвазивні операції, при яких не потрібно розрізати грудну клітку, почув від професора зі Львова Ю.А. Іваніва, з яким постійно консультувався. Саме він і порадив не поспішати із заміною клапана, а звернутися до кардіохірурга ММ «Добробут» Олександра Дмитровича Бабляка. Так, як вже ніхто не міг гарантувати мені здорового життя без операції, я звязався з Олександром Дмитровичом. Зрозумівши вже після кількох моїх фраз суть проблеми, він сказав: «Приїжджайте вранці 16 грудня, бо 17 грудня на вас очікує операція. Все буде добре. Встановимо на клапані кільце, а його трішки зміцнимо хордами. Я вам гарантую 99% успіху...» Саме такими словами відомий український кардіохірург, доктор медичних наук мене заспокоїв і обнадіяв. Тому до Києва на операцію я їхав без особливої боязні."

 Анатолій Гетьманчук висловлює подяку всім тим, хто долучився до його лікування.

ВІКНА 0


Коментарів: 5

  • Анонім (05:10 26/12/2017)
    Оцінка: +10 / -1 | [IP: 194.44.127.156]

    Операція не з дешевих... То нехай краще опише вартість хірургічного втручання. Калуські кардіологи не гірші в операбельному відношенні. Д

    • Роман (18:03 26/12/2017)
      Оцінка: +6 / -0 | [IP: 91.241.118.246]

      А в нашій "країні" то є закон такий неписаний - маєш гроші - людина, не маєш - ніхто і ніщо! Слава у країні ( у края, у дороги, у реки и т.д.)

      • ББА (16:17 27/12/2017)
        Оцінка: +0 / -0 | [IP: 90.213.128.160]

        Де стоїш без грошей - біля дарогі чи біля рєкі ? Не трать часу - якомога скоріше їдь заробляти гроші на багаті курорти солнєчнава магадана :c

    • Анонім (11:34 27/12/2017)
      Оцінка: +1 / -0 | [IP: 91.237.244.62]

      такі да! стаття - реклама приватної медицини добробут, по ціннику в них на сайті за операцію треба платити десятки тисяч гривень, раз проопе

  • Калушанка (22:13 26/12/2017)
    Оцінка: +6 / -0 | [IP: 109.162.17.51]

    Допився. Колись пив - не просихав. За кошти підприємства зробив операцію. Ніхто собі таке не позволить.

    Залиште свій коментар!

    Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

    Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

    (обов’язково)


    Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
    Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.