Озеро на вулиці Литвина цього року може бути єдиним резервом води для калуських вогнеборців
У Калуші рятувальники прогнозують збільшення кількості пожеж. У літній період особливо стежитимуть за лісами. У надзвичайних ситуаціях готові навіть задіяти авіацію. Навіть місце для забору води визначили.
З настанням тепла та літніх канікул у Калуші зростає загроза виникнення пожеж. Особливо небезпечними такі пожежі можуть бути у лісах. Щоб запобігти цьому рятувальники звертаються до мешканців міста бути обережними та уважними у поводженні з вогнем. Проте, у надзвичайній ситуації готові спрацювати і самі.
Днями про пожежі йшлося на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Начальник Калуського МРВ УДСНС Василь Микитин повідомив, що з настанням теплої пори року збільшується загроза виникнення пожеж у лісах та екосистемах:
"Навесні цього року такі пожежі виникали особливо часто, бо люди у нас спалюють суху траву на полях. Бувало таке, що вогнеборці цілий день не поверталися у пожежне депо, бо гасили ці пожежі. Влітку ситуація може бути ще складнішою".
За словами Василя Микитина, на території Калуша є лише один лісгосп. Утім, його площа — чимала: 739 гектарів лісових насаджень, тому зараз важливо не лише постійно нагадувати людям про правила поводження із вогнем, а і визначити місця відбору води на випадок, якби доведеться застосовувати авіацію.
Головний рятувальник міста запропонував:
"Такими місцями відбору води може бути озеро на вулиці Литвина та озеро у міському парку".
Але перший заступник міського голови Галина Романко щодо озера у парку запропонувала подумати. Адже воно, як і річка, яка його підживлює, міліє.
Також під час засіданні комісії було обумовлено, що у місті буде створено необхідний запас палива, яке буде резервом на випадок надзвичайної ситуації.
ВІКНА 0
Залиште свій коментар!
Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Коментарів: 4
З кар'єру хай набирають!
З ЯКОГО ДИВА,ОЗЕРО ПЕРЕТВОРИЛОСЬ "НА ВУЛ. ЛИТВИНА" ЦЕ ОЗЕОО ІСНУЄ ПОНАД 80 РОКІВ,І НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ ДО ТІЄЇ ВУЛ. НЕ МАЛО І НЕ МОГЛО ВІДНОСИ
Романко далека від "підживлення" цієї водойми річкою(?). Старожили міста знають історію утворення цієї водойми,тільки НЕ ПРИШЛІ ПРОЙДИ.
Головний рятувальник міста май совість, озеро, яке як говорять на вул. Литвина ітак вже міліє, а він ще хоче воду з нього викачувати. Троха ри