На Шкільній у Калуші розпочали класти бруківку за майже 1,5 мільйона гривень - Інформатор Калуш

Категорія: Мер містаПереглядів: 254

Підрядна компанія, котра виграла тендер на проведення робіт вже розпочала відповідні роботи.

Повідомляє Інформатор.

6 липня 2023 року УЖКГ Калуської міської ради на електронній платформі закупівель Prozorro опублікувало тендерну пропозицію на капітальний ремонт тротуарів між вул. Євшана та проспектом Лесі Українки з очікуваною вартістю в 1 484 261 гривню.

Впродовж проведення аукціону ФОП “Гриньків Роман Юрійович” запропонував виконати роботи за 1 190 000 гривень, проте його пропозиція була відхилена. Така сама ситуація виникла і з ФОП “Коневич Валерій Ярославович”, який запропонував 1 300 000 гривень за очікувані роботи. Його пропозицію теж відхилили.

За інформацією викладеною у документації до тендерних пропозицій переможці не опублікували потрібні документи для підписання договору опісля визначення їх переможцями.

В результаті переможцем стала компанія ТОВ “БУДІНВЕСТ-ІФ”, яка за дані роботи візьме 1 375 150 гривень. 21 серпня сторони підписали договір про виконання робіт. Строк закінчення робіт передбачений до 31 грудня 2023 року. Наразі вже можна бачити перші проміжні результати.

 

Олег Кіндрацький

ІНФОРМАТОР 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.