Міський голова Андрій Найда провів зустріч із представниками ТзОВ «E-wings» щодо реалізації у місті проекту оренди електросамокатів

Категорія: Мер міста -> Міська радаПереглядів: 1398

В рамка реалізації проекту ТзОВ «E-wings» на вулицях Калуша з’явилися електросамокати по безконтактній оренді.

☑Сьогодні міський голова Андрій Найда провів зустріч з представниками підприємства щодо вирішення питань їх діяльності в Калуській міській територіальній громаді.????️ Обговорено зміст Меморандуму про співпрацю між ТзОВ «E-wings» та Калуською міською радою. На даний момент дана послуга працює в тестовому режимі.????️Сьогодні майже 50 транспортних засобів розміщені у різних частинах міста. Пунктів прокату немає, а для того, щоб скористатися самокатом, достатньо встановити на смартфон спеціальний додаток, відсканувати QR-код та оплатити поїздку. Також за допомогою мобільного додатку людей інформують про правила безпечного користування транспортним засобом. При поїздці необхідно дотримуватися обмеження швидкості – до 25 км/год, а у пішохідних зонах – до 15 км/год.????️Оператори зобов’язані дезінфікувати транспортні засоби та перевіряти їх технічний стан. Також безоплатно поширювати браслети та відбивачі для підвищення безпеки їзди. Окрім того, при потраплянні в окремі зони міста, заборонені для катання, самокат буде автоматично вимикатися.????️Після закінчення оплаченого часу поїздки повертати самокат на місце не потрібно. Його можна залишити будь-де, у межах зони покриття.❗ Користуватися електросамокатами можуть особи, старші 18 років. У разі користування неповнолітніми, відповідальність за життя та здоров'я дітей покладається на батьків.

 

Калуська міська рада 4


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.