Мер Калуша запропонував прислухатись до Донбасу, що хоче звільнення народного губернатора Павла Губарева та інших політичних в`язнів
Українська влада має прислухатись до економічних вимог мешканців Донбасу, адже їх більше хвилює невиплата заробітних плат, аніж захоплення адміністративних будівель.
Про це заявив мер міста Калуш Ігор Насалик, який нещодавно побував на Донеччині, де йому вдалося зустрітися із керівниками «Народного ополчення Донбасу» та «Народної дружини Донбасу».
Міський голова Калуша повідомив, що керівники цих організацій хочуть знати, чи матимуть вони завтра роботу і майбутнє загалом.
«Єдиного погляду на рішення проблеми сьогодні немає», - повідомив І. Насалик.
Також він додав: «В цій ситуації треба згадати події в Перл-Гарборі - це була величезна катастрофа для Америки. Приїхав адмірал і всі чекали, що почнеться люстрація, а він зробив заяву: «Я вірю всім!», - сказав Насалик.
На думку політика, у нинішніх умовах з такою ж заявою має виступити чинна українська влада.
Відомо, що мешканці Донбасу передали Насалику перелік вимог, за яких їх активісти готові скласти зброю та відмовитись від радикальних дій. Ключовими є такі умови:
- припинення військової агресії, виведення збройних формувань, котрі підкоряються нелегітимній київській владі з території ДНР;
- звільнення народного губернатора Павла Губарева та інших політичних в`язнів Донбасу і південно-східних регіонів країни;
- роззброєння праворадикальних формувань, заборона неонацизму;
- безперешкодне проведення регіональних референдумів про статус територій у південно-східних регіонах України.
Мер Калуша зазначив, що його зустрічі на Донбасі відбулися за сприяння афганської організації ВГО «Ніхто крім нас», осередок якої сьогодні активно діє в Донецькій області.
Нагадаємо, спікер Верховної Ради, в.о. президента України Олександр Турчинов визнав, що силовики в Донецькій і Луганській областях не здатні виконувати свої обов`язки, а деякі підрозділи співпрацюють з терористичними організаціями.
ГО «ЗА ЛЮДЕЙ»
Залиште свій коментар!
Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Коментарів: 7
Губарева на 10 років.Насилик-х у й л о
плюсанув
Пора в Калуші Насалику влаштувати Донбас, бо наш далекоглядний мер бачить все і всюди , крім того ,що робиться в нього під носом, в Калуші
насалик - ХУЙЛО - ла-ла-ла-ла-ла-ла-.....(прошу вибачення за лексику)!
але наш мер не має нічого святого!все заради долара і владного корита!
От ніхто не знав що робити в Донбасі і наш мер приїхав і відразу знає як розрулити ситуацію. От нехай і валить туди мерувати!!!
Насалик ти надоів всім уже в місті іди н а х у й
думаю , що для бажаючих приєднатись до роSSії варто використовувати відповідний роSSійський закон , який передбачає довічне увязнення за орг