Калуській гімназії планують присвоїти ім’я Дмитра Бахматюка. ВІДЕО

Категорія: СоціумПереглядів: 1799

Кілька днів тому завершився навчальний рік. Учорашні школярі вже на канікулах, а випускники завершують складати ЗНО та готуються до випускних. Освітяни ж підсумовують зроблене за рік та планують зміни у новому навчальному році.

Директор Калуської гімназії Оксана Табачук взяла участь у прямому ефірі програми “На часі” на телеканалі “402”, і розповіла, з якими здобутками завершила цей навчальний рік гімназія, зокрема, її учні та педагоги, повідомляють ”Вікна”.

Оксана Табачук, зокрема, повідомила, що рік був непростий для закладу, але вдалий, адже учні гімназії здобули цілу низку перемог у різноманітних конкурсах та олімпіадах.

Розповіла директор також про те, як відзначатимуть у Калуші 25-річчя з дня створення навчального закладу. Оссновні заходи будуть проведені у жовтні. Наразі працюють над тим, щоб гімназії було присвоєно ім’я відомого освітянина, Почесного громадянина Калуша, директора Калуської гімназії Дмитра Бахматюка. Крім того, майже готове видання книги за його авторством “Гімназія: друге десятиліття”.

Автор: 402tvivfr

ВІКНА 17


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.