Калуські військові отримали системи нічного бачення від Калуської інформаційної мережі

Категорія: БлагодійністьПереглядів: 236

Калуські військовослужбовці з бригади «Буревій», 77 окремої аеромобільної бригади, 82 десантно-штурмової бригади, 78 батальйону 102 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, 109 батальйону РВП, 3 танкової бригади полку «Азов» отримали системи нічного бачення.

Про це повідомляє Інтернет та Калуська інформаційна мережа — ТОВ «КІМ», інформують "Вікна".

«Днями отримали фотозвіт від наших військових, яким ми передали  власноруч виготовлені системи нічного бачення. Ці засоби стали справжньою допомогою для Героїв на передовій, надаючи їм можливість діяти обережно та з високою ефективністю.Праця триває безупинно, ми продовжуємо вдосконалювати рішення, щоб забезпечити військових всім необхідним для ефективної оборони. У цей важливий період потрібні спільні зусилля, і ми переконані, що разом досягнемо Перемоги» — ідеться в повідомленні.

355

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.