Калуська громада отримає концепцію індустріального парку

Категорія: Мер містаПереглядів: 991

Концепція включатиме зокрема назву індустріального парку, його галузеву структуру і функціональне призначення, вимоги до учасників, план розвитку парку, очікувані результати його функціонування тощо.

Наша стратегія незмінна у пошуку та залучення інвестицій. Тому ми прикладаємо чимало зусиль, щоб наша громада ставала дедалі привабливішою для бізнесу, зазначив міський голова Калуської громади Андрій Найда:

"Це, звісно, комплексне питання, яке передбачає забезпечення багатьох передумов, включаючи наявність вільних земельних ділянок чи виробничих приміщень, адекватна політика місцевих податків і зборів та інше. Дуже важливим в цьому контексті є створення дієвих індустріальних парків та їх розвиток. І це на сьогодні для нас є одним з пріоритетів".

Минулого року міська рада оголошувала тендер на розроблення концепції муніципального індустріального парку в районі вул. Заводської. 31 січня відбувся черговий етап переговорів у форматі  онлайн з переможцем торгів — директором керуючих компаній UParks та Industrial Management Company, асоційованим експертом з релокаціі у Reform Support Team Mineconomy Валерієм Кирилком.

Розмова була дуже предметною, бо якісна розробка концепції індустріального парку потребує різноманітних уточнень, консультацій, узгоджень, — акцентував очільник Калуської громади. Розробник запевнив, що до середини лютого концепція буде готова.

Концепцію майбутнього муніципального індустріального парку винесуть на розгляд міської ради.

"Сподіваємося, що буде ухвалене позитивне рішення, що дасть можливість рухатися далі. Для нас це дуже важливо, бо паралельно ведуться перемовини з представниками бізнесу, які мають намір стати нашими інвесторами", — анонсував Андрій Найда.

Як повідомляли "Вікна", 25 серпня 2022 року було підписано договір за результати спрощеної закупівлі «Послуги з розробки концепції індустріального парку Калуської міської територіальної громади», яку проводило управління економічного розвитку міста. На розроблення концепції муніципального індустріального парку з бюджету виділили 180 тис. гривень, а договір з підприємцем Валерієм Кирилком з Києва було підписано на суму 175 тис. гривень.

До речі, концепція індустріального парку Калуської громади мала бути розроблена до кінця 2022 року. Вона включатиме зокрема назву індустріального парку, його галузеву структуру і функціональне призначення, вимоги до учасників, план розвитку парку, очікувані результати його функціонування тощо.

Підготовку до створення муніципального індустріального парку Калуська міська рада розпочала восени 2021 року. Зокрема, тоді прийняли рішення про проведення інвентаризації шести земельних ділянок, які розташовані в районі вул. Заводської, під майбутній індустріальний парк. Їхня загальна орієнтовна площа — понад 70 га.

Як повідомляли раніше, калуська влада розглядала багато концепцій індустріальних парків і схилялася до того, що найкраще підійде концепція індустріального парку у Дрогобичі. За концепцією, такий індустріальний парк робитиме ставку не на великий бізнес, а на малий та середній.

Як повідомив у коментарі "Вікнам" начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський, планується, що розробник концепції індустріального парку презентує його вже на лютневій сесії Калуської міської ради. Проєктна назва парку — «Галіція». Також відомо, що концепція буде дещо іншою, ніж планували минулого року, а саме: муніципальний парк не буде робити ставку на малий бізнес (що для промислового майданчика закономірно), а, скоріше, на середній.

ВІКНА 3


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.