Ігор Матвійчук: «У місті не має права не працювати жодна лампа вуличного освітлення»

Переглядів: 924

Остання цього літа сесія міської ради розпочалася з процедурних моментів – питання порядку денного міняли місцями кілька разів. Окремі депутати пропонували в першу чергу розглянути ті пункти, які вважали більш важливими. Може тому ця сесія тривала набагато довше, ніж попередні…

 

Інформація про роботу поліції – добре чи погано?

На початку сесії депутати заслухали звіт про роботу міського відділу поліції у Калуші. Реакція на доповідь заступника начальника міськвідділу була неоднозначною. Більша частина народних обранців пропонувала міській владі всебічно допомагати поліції у якнайшвидшому реформуванні, розуміючи їх матеріально-технічні та кадрові проблеми… Але знайшлися кілька депутатів, які критикували… знову ж таки – конструктивно.

Винятком стала заява з зали, що треба розформувати міський відділ поліції взагалі. Але говорилося це, швидше, для самопіару – з розрахунком похизуватися перед телекамерами і заробити дивідендів на найближчі вибори.

 

Робота у депутатських комісіях. Є бажаючі?

Що мені запам’яталося на цій сесії найбільше – як депутати вносили зміни до складу постійних комісій міської ради. Проголосували за виведення зі складу постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності та антикорупційної політики Максима Насалика. Останній нещодавно склав повноваження за сімейними обставинами, а на його місце зайшов Володимир Кузик (за списком Української партії).

Та Володимир Кузик не виявив бажання працювати у цій комісії, натомість попросився до комісії з питань будівництва та землеустрою.

Як зазначив міський голова Ігор Матвійчук , згідно з законодавством депутат сам обирає, до якої комісії йому входити. А законність депутатів менше цікавить, ніж бюджет і земля.

Додати нічого…

 

Завершується ремонт насосної на сміттєзвалищі

На 15-й сесії Калуської міської ради VII скликання, 31 серпня, директор КП «Екосервіс» Ігор Свистун звітував про роботу очолюваного ним підприємства. Керує комунальним підприємство він відносно недавно. Але в роботі «Екосервісу» вже видно позитивні зміни та модернізацію.

Цього року була відремонтована вся техніка, яка є на підприємстві. Вся вона на ходу. На черзі – плани з оновлення автопарку КП «Екосервіс».

Одним із підрозділів виробництва по вивезенню та захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) є так званий полігон. Робочий проект будівництва і експлуатації полігону по захороненню ТПВ для м. Калуша  розроблений інститутом «Івано-Франківськкомундорпроект» у 1994 році. В цьому ж році було розпочато будівництво полігону.

Розрахунковий термін експлуатації полігону становить 16 років. Для експлуатації полігону, згідно проекту, на полігоні повинен працювати екскаватор, бульдозер, каток для трамбування відходів, а також самоскид.

На жаль, будівництво полігону припинилося до завершення будівельних робіт (згідно з проектною документацією, не завершено будівництво під’їзної дороги, полігон не забезпечено необхідними механізмами), що і не дало можливості КП «Екосервіс» експлуатувати його відповідно до технологічної схеми складування. Це було однією з причин того, що сміттєзвалище стало джерелом токсичної жижі. Спеціалісти цю отруйну рідину називають «фільтратом». Насоси для відкачування фільтрату вийшли з ладу ще у 2003 році. З тих пір його відкачують машиною підприємства. Як зазначив Ігор Свистун, на 50% завершено ремонт насосної, яка до кінця вересня почне відкачувати фільтрат з полігону.

На Долинській люди дихають шкідливими викидами

На вулиці Долинській мешканці щодня дихають шкідливими викидами асфальтного заводу. Про це йшлося на 15-й сесії Калуської міської ради VII скликання. 31 серпня люди прийшли на сесію та просили депутатів заборонити діяльність заводу, а не продавати підприємцеві ще землю під ним.

Адже на розгляд депутатів Калуської міської ради на цю сесію винесли питання про приватизацію майна територіальної громади міста Калуша на вулиці Долинська, 44-г. Там, на площі близько 1,2 га, знаходиться колишній асфальтний завод Калуша. І частину цієї території – 0,5 гата три об’єкти, які тут знаходяться, було приватизовано у 2009 році. Решта (два бітумні резервуари, вбиральня, кладова і ворота) є власністю міста. Як пояснив голова фонду комунальної власності Олександр Челядин, всією цією територією користується власник, який частину її приватизував.

Утім, під час сесії з’ясувалося, що за вказаною адресою числиться ще і магазин, площею80 кв. м. Депутати пообіцяли розібратися…

Бюджет міста – перевиконується!

Серед низки інших важливих для життя міста питань депутати Калуської міської ради затвердили звіт про виконання бюджету міста за 1-е півріччя. А також внесли зміни до бюджету на цей рік, у зв’язку з понадплановими надходженнями у місцеву казну, та поточними нагальними потребами нашої громади.

Михайло КУЧЕРАК

 

Дзвони підгір'я 0


Коментарів: 2

  • Анонім (00:31 10/09/2016)
    Оцінка: +1 / -0 | [IP: 194.44.127.156]

    Освітлення вулиць-це добре! Але,коли УЖЕ ЗААСФАЛЬТУЮТЬ КЛАПТИК ДІЛЯНКИ (3*5)М\2 НА ПЕРЕХОДІ ВІД ЮНОСТІ ДО ГОСТ.ДОМУ? ПОНАД РІК ОЦЯ ЯЗВА ВИМАГАЄ

  • Анонім (20:44 13/09/2016)
    Оцінка: +1 / -1 | [IP: 46.149.186.16]

    матвийчук хворый на мозгы нехай слидкуе за лампочкою яка свитыть у сартыри дому де вин жыве

    Залиште свій коментар!

    Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

    Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

    (обов’язково)


    Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
    Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.