Ігор Матвійчук: «У місті не має права не працювати жодна лампа вуличного освітлення»
Остання цього літа сесія міської ради розпочалася з процедурних моментів – питання порядку денного міняли місцями кілька разів. Окремі депутати пропонували в першу чергу розглянути ті пункти, які вважали більш важливими. Може тому ця сесія тривала набагато довше, ніж попередні…
Інформація про роботу поліції – добре чи погано?
На початку сесії депутати заслухали звіт про роботу міського відділу поліції у Калуші. Реакція на доповідь заступника начальника міськвідділу була неоднозначною. Більша частина народних обранців пропонувала міській владі всебічно допомагати поліції у якнайшвидшому реформуванні, розуміючи їх матеріально-технічні та кадрові проблеми… Але знайшлися кілька депутатів, які критикували… знову ж таки – конструктивно.
Винятком стала заява з зали, що треба розформувати міський відділ поліції взагалі. Але говорилося це, швидше, для самопіару – з розрахунком похизуватися перед телекамерами і заробити дивідендів на найближчі вибори.
Робота у депутатських комісіях. Є бажаючі?
Що мені запам’яталося на цій сесії найбільше – як депутати вносили зміни до складу постійних комісій міської ради. Проголосували за виведення зі складу постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності та антикорупційної політики Максима Насалика. Останній нещодавно склав повноваження за сімейними обставинами, а на його місце зайшов Володимир Кузик (за списком Української партії).
Та Володимир Кузик не виявив бажання працювати у цій комісії, натомість попросився до комісії з питань будівництва та землеустрою.
Як зазначив міський голова Ігор Матвійчук , згідно з законодавством депутат сам обирає, до якої комісії йому входити. А законність депутатів менше цікавить, ніж бюджет і земля.
Додати нічого…
Завершується ремонт насосної на сміттєзвалищі
На 15-й сесії Калуської міської ради VII скликання, 31 серпня, директор КП «Екосервіс» Ігор Свистун звітував про роботу очолюваного ним підприємства. Керує комунальним підприємство він відносно недавно. Але в роботі «Екосервісу» вже видно позитивні зміни та модернізацію.
Цього року була відремонтована вся техніка, яка є на підприємстві. Вся вона на ходу. На черзі – плани з оновлення автопарку КП «Екосервіс».
Одним із підрозділів виробництва по вивезенню та захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) є так званий полігон. Робочий проект будівництва і експлуатації полігону по захороненню ТПВ для м. Калуша розроблений інститутом «Івано-Франківськкомундорпроект» у 1994 році. В цьому ж році було розпочато будівництво полігону.
Розрахунковий термін експлуатації полігону становить 16 років. Для експлуатації полігону, згідно проекту, на полігоні повинен працювати екскаватор, бульдозер, каток для трамбування відходів, а також самоскид.
На жаль, будівництво полігону припинилося до завершення будівельних робіт (згідно з проектною документацією, не завершено будівництво під’їзної дороги, полігон не забезпечено необхідними механізмами), що і не дало можливості КП «Екосервіс» експлуатувати його відповідно до технологічної схеми складування. Це було однією з причин того, що сміттєзвалище стало джерелом токсичної жижі. Спеціалісти цю отруйну рідину називають «фільтратом». Насоси для відкачування фільтрату вийшли з ладу ще у 2003 році. З тих пір його відкачують машиною підприємства. Як зазначив Ігор Свистун, на 50% завершено ремонт насосної, яка до кінця вересня почне відкачувати фільтрат з полігону.
На Долинській люди дихають шкідливими викидами
На вулиці Долинській мешканці щодня дихають шкідливими викидами асфальтного заводу. Про це йшлося на 15-й сесії Калуської міської ради VII скликання. 31 серпня люди прийшли на сесію та просили депутатів заборонити діяльність заводу, а не продавати підприємцеві ще землю під ним.
Адже на розгляд депутатів Калуської міської ради на цю сесію винесли питання про приватизацію майна територіальної громади міста Калуша на вулиці Долинська, 44-г. Там, на площі близько 1,2 га, знаходиться колишній асфальтний завод Калуша. І частину цієї території – 0,5 гата три об’єкти, які тут знаходяться, було приватизовано у 2009 році. Решта (два бітумні резервуари, вбиральня, кладова і ворота) є власністю міста. Як пояснив голова фонду комунальної власності Олександр Челядин, всією цією територією користується власник, який частину її приватизував.
Утім, під час сесії з’ясувалося, що за вказаною адресою числиться ще і магазин, площею80 кв. м. Депутати пообіцяли розібратися…
Бюджет міста – перевиконується!
Серед низки інших важливих для життя міста питань депутати Калуської міської ради затвердили звіт про виконання бюджету міста за 1-е півріччя. А також внесли зміни до бюджету на цей рік, у зв’язку з понадплановими надходженнями у місцеву казну, та поточними нагальними потребами нашої громади.
Михайло КУЧЕРАК
Залиште свій коментар!
Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Коментарів: 2
Освітлення вулиць-це добре! Але,коли УЖЕ ЗААСФАЛЬТУЮТЬ КЛАПТИК ДІЛЯНКИ (3*5)М\2 НА ПЕРЕХОДІ ВІД ЮНОСТІ ДО ГОСТ.ДОМУ? ПОНАД РІК ОЦЯ ЯЗВА ВИМАГАЄ
матвийчук хворый на мозгы нехай слидкуе за лампочкою яка свитыть у сартыри дому де вин жыве