Депутати не підтримали відставку міського голови Калуської ТГ

Категорія: Мер містаПереглядів: 1042

Депутати Калуської міської ради не підтримали рішення про відставку міського голови Андрія Найди, який подав заяву на звільнення за станом здоров’я.

Під час розгляду заяви депутатка від «Європейської солідарності» Ірина Очкур запропонувала колегам не голосувати за відставку мера. У коментарі «Калуш ФМ» вона зазначила:

– Андрій Михайлович отримав велику квоту довіри. З ним в місто прийшло багато нових ідей, реалізовуються нові проекти. Так, звісно, здоров’я найважливіше, тож ми просили міського голову взяти відпустку і повернутись після неї на роботу, продовжуючи працювати для громади з тією ж відкритістю та доступністю, яку він запровадив на своїй посаді.

Водночас Андрій Найда просив депутатів підтримати його рішення і заяву.

У підсумку депутати заяву міського голови не підтримали. «За» проголосувало лише 6 депутатів з 38. Більшість – просто не голосували або утрималися. Ситуацію прокоментував сам Андрій Найда:

– Це є позиція депутатів, у мене було рішення піти, депутати не підтримали, за законом вони мають на це право. Зараз є емоції певні. Будемо жити, якось треба вперед рухатися. А депутати можуть у будь-який час переглянути своє рішення, якщо захочуть.

Тож наразі Андрій Найда залишається міським головою Калуської ОТГ.

– В мене інакшого вибору немає, я все-рівно прив’язаний до громади. На жаль, це не так як на якійсь іншій роботі – за два тижні написав заяву і пішов. Рішення повинна прийняти міська рада.

КАЛУШ ФМ 1


Коментарів: 1

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.