“Даноша” зібрала найвищий у районі врожай зернових

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 2454

На щотижневій понеділковій нараді голова Калуської райдержадміністрації Василь Петрів повідомив начальникам управлінь та відділів, керівникам структурних підрозділів району, що Калуський район зайняв у області 3 місце за рівнем урожайності зернових культур.

Якщо минулого року середня урожайність становила 20,9 ц/г, то цьогоріч – 43,1 ц/га. Найвищі показники досягнуто ТзОВ «Даноша». Цій данській компанії вдалося зібрати 51 ц/га.

За словами голови РДА, до Дня Незалежності України на Калущині можуть впоратися зі збором зернових культур.

На нараді Василь Петрів повів розмову і про підготовку населених пунктів району до Дня Незалежності України. За його словами, толоки, які проводилися 13 і 20 серпня, в багатьох селах проведені на належному рівні, проте у деяких прибирання проводиться мляво, не поміняні прапори.

Василь Петрів доручив своїм заступникам і кураторам сільських рад здійснити об’їзди населених пунктів і провести рейтингову оцінку з благоустрою.

ВІКНА 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.