Через відсутність тепла в Калуші таки відновлюють шосту котельню

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 576

До пошуків шляхів у вирішенні проблеми долучилися перший заступник Мирослав Тихий, директор КП "Калуська енергетична компанія" Петро Шевчук, начальник УЖКГ Юрій Рекунов та його заступник Володимир Данилів.

Прийнято рішення якнайшвидше відновити роботу котельні, йдеться в офіційному повідомленні.

Як повідомляли "Вікна", що мінус такого сценарію — великі збитки від роботи котельні, які попередньо перевищать 3 млн гривень. Опалюватися від цієї котельні будуть всього 127 квартир на вулицях Сівецькій і Каракая. Через зупинку котельні на вулиці Сівецькій і перепідключення споживачів до котельні на вулиці Винниченка крайні будинки на цих вулицях не отримували тепла, оскільки є проблеми з циркуляцією.

Сьогодні міський голова Андрій Найда повідомив про саботаж опалювального сезону.

Нагадаємо, цього року КП «Водотеплосервіс» своїми силами провело роботи з оптимізації мережі теплопостачання міста, а саме: перепідключення житлових будинків до котелень. У підсумку перейшли з восьми до п’яти котелень. На оптимізацію з міського бюджету спрямували близько 900 тис. гривень. Ішлося про збільшення навантаження на котельні і як наслідок — зменшення їхньої збитковості.

Однак із оптимізацією були пов’язані і певні ризики. А про можливі проблеми, які тепер стали реальними, ще у вересні на сесії Калуської міської ради попереджав попередній керівник «Водотеплосервісу» Ігор Яковина.

«Знаю працівників технічного відділу, але хочу відмітити те, що там немає жодного інженера-енергетика і жодного інженера-гідравліка. Існують дуже великі ризики, що можуть бути прорахунки в подачі тепла у зв’язку з тим, що жодних офіційних заключень проєктних організацій до гідравлічних випробувань і схеми оптимізації з восьми до п’яти котелень немає. Це може вилитися в недоотримання споживачами якісного теплопостачання в останніх точках. Тобто існують дуже великі ризики. Хто в такому разі буде відповідати? Хто ставив підпис під цими розрахунками і чи вони існують? Глибоко сумніваюся. Бо в 2020 році ми розробляли схему оптимізації, яка мала пройти на сесію і далі мала піти на Міністерство регіонального розвитку. Однак цього зроблено не було», — говорив на сесії міської ради у вересні Ігор Яковина.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.