Будівництво житла у Калуші пішло на спад

Категорія: Економіка -> ІнфраструктураПереглядів: 1027

За даними Івано-Франківського обласного управління статистики, у першому кварталі поточного року загальна площа прийнятого в експлуатацію житла порівно з відповідним періодом минулого року зменшилася на майже 17%.

 

Більшість новозбудованого житла в області – майже 87% – одноквартирні будинки. 67,2% прийнятого в експлуатацію житла – в сільській місцевості, інформують "Вікна".

Загалом впродовж трьох перших місяців року здано в експлуатацію 569 квартир і будинків. З них всього 193 – у містах.

У Калуші за перший квартал року введено в експлуатацію 1446 кв. метрів житла. Це становить всього 1,7% від загальнообласного обсягу і на третину менше, ніж у минулому році. Для порівняння: в Коломиї за цей період обсяги житлового будівництва зросли на понад 60%, в Калуському районі – на 36%. В селах району у першому кварталі здали в експлуатацію понад 3526 кв. метрів житла.

На офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднено проект рішення про план роботи виконавчого комітету міської ради на третій квартал. За ним, у липні планується розглянути питання про заходи щодо покращення фінансового стану і збереження в місті будівельної галузі.

ВІКНА 22


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.