Богдан Тимків: «Журналістика – нелегкий шматок хліба…»

Категорія: Соціум -> Культура -> АкціїПереглядів: 1700

Минулої неділі в міській Центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулася творча зустріч із журналістом, дослідником і краєзнавцем Богданом Тимківим.

Провідний бібліотекар Микола Когут розповів про журналіста:

– Богдан Тимків народився 1 травня 1957 року в місті Калуші.

Тут закінчив третю школу. А опісля навчався на факультеті журналістики Львівського державного університету ім. І. Франка. Після закінчення вишу Богдан Володимирович працював у часописах «Калуське віче», «Вікно в Європу», «Вісті Калущини». А з 2005 року – кореспондентом тижневика «Калуський нафтохімік».

З 2011 року – член Національної спілки журналістів України. А також є багатолітнім дослідником історії Калущини та автором багатьох книжок, – наголосив він.

На презентацію творчості Богдана Тимківа прийшло багато друзів по журналістському та письменницькому перу. Вони задавали йому цікаві запитання та бажали подальших творчих успіхів.

Крім того, Богдан Тимків розповів про свій журналістський шлях. Під час навчання в школі він і не мріяв мати до журналістики якесь відношення. Батьки і вчителі бачили його педагогом. Вчився на фізико-математичному факультеті Дрогобицького педуніверситету і в Львівське вище політичне училище вступав, думав стати військовим. Але, за рекомендаціями письменників Михайла Шолохова та Євгена Воробйова, вступив на факультет журналістики Львівського державного університету ім. І. Франка.

У Калуші журналіст розпочинав свою діяльність у газеті «Зоря Прикарпаття» кореспондентом. Невдовзі очолив цей часопис.

– Журналістика – нелегкий шматок хліба, але досить цікавий. Це дуже важка і виснажлива праця. Статистика свідчить, що із усіх категорій людей за професіями шахтарі та журналісти живуть найменше, – запевнив Богдан Тимків.

Калуський скульптор, герой книги «Приборкувач глини та каменю» Ігор Семак поділився з присутніми теплими словами про автора:

– Ми з Богданом вчилися в одній школі в паралельних класах. У шкільні роки він мав здібності до літератури, написання творів. І його талант не пропав, а розвинувся і приніс результати – продуктивно видає свої книжки.

Колега по перу, журналіст Петро Шевчук також поділився своїми враженнями про Богдана Тимківа. Сказав, що він – неординарна особистість, надзвичайно плодовитий журналіст. Кожна з його книжок проходила через його руки як читача. І Петра Шевчука дивував надзвичайно багатий фактаж.

Зауважу, що в 2015 році в співавторстві з Петром Кінашем побачила світ книга «Підмихайля в подіях та фактах у проміжку часу від 1939-го до 2015-го років». А також ще три його книги: «Приборкувач глини та каменю», «Гордість та слава землі калуської (100 відомих родаків краю)», «Від «Сокола» та «Чайки» до олімпійського п’єдесталу».

Ксенія ІСАЄВА

Дзвони підгір'я 0


Коментарів: 1

  • українець (12:04 30/01/2016)
    Оцінка: +3 / -0 | [IP: 194.44.247.218]

    ... хто на що вчився ... оті сучасні "журналісти" , що тяжко "працюють" в самих чесних в світі ЗМІ (тобто -- "українських") певне , ніяк не можуть п

    Залиште свій коментар!

    Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

    Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

    (обов’язково)


    Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
    Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.