Боднарівський ліцей отримав меблі від благодійників з Австрії

Категорія: БлагодійністьПереглядів: 697

Доставку першої партії 50 столів громада Боднарівського старостинського округу оплатила самостійно. А для перевезення другої — звернулася за допомогою до виконкому міської ради, йдеться на Фейсбук-сторінці міського голови Андрія Найди.

"Ми завжди готові підтримати гарні ініціативи. Тому одноголосно було вирішено допомогти з перевезенням гуманітарного вантажу до місця призначення. Щира вдячність пані Ірині, громаді австрійського міста Sankt Pölten за допомогу в матеріальному оснащенні одного із закладів освіти нашої громади. А також старості Боднарівського старостинського округу Олегові Дрогомирецькому, який разом з односельчанами продовжують активно працювати на розвиток громади і на Перемогу!" — йдеться в дописі.

Як повідомляли "Вікна", з бюджету Калуської громади виділили 150 тис. гривень для доставки гуманітарних вантажів.

Саме з цієї суми 69,5 тис. гривень виділили на те, щоб привезти меблі в Боднарів.

Також у Калуш потрібно привезти гуманітарну допомогу з Дрогобича. Йдеться про ковдри, матраци тощо, які передають для одного з закладів дошкільної освіти громади.

Крім того, чекають на перевезення до Калуша гуманітарні вантажі з Польщі — з Горліце та з-під Варшави. Зокрема, допомогу для Калуської громади зібрало місто-побратим Калуша та передала зі США колишній волонтер корпусу миру в Калуші Патрісія Дейган. Вантаж зараз знаходиться у Польщі.

 

ВІКНА 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.