Жоден випускник Войнилівської школи не набрав 180 балів із ЗНО
Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив результати зовнішнього незалежного оцінювання, які дають підстави для рейтингування шкіл за успішністю випускників.
Рейтинг шкіл визначив сайт «Курс», зважаючи на частку випускників, які на ЗНО набрали 180 і більше балів із шести предметів: української мови, історії, географії, математики, біології та англійської мови, інформують "Вікна".
Визначаючи найкращих і найгірших в області, видання взяло школи, де не менше 10 учнів складали ЗНО. Всього таких шкіл на Прикарпатті є 225.
З 225-ти шкіл 55, на жаль, продемонстрували дуже сумні результати: жоден з випускників цих шкіл не набрав більше 180 балів з жодного з шести предметів.
У Калуському районі таким став опорний навчальний заклад «Войнилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».
Тим часом, як повідомляли «Вікна», Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка очолила на Прикарпатті рейтинг за результатами ЗНО.
ВІКНА 0
Залиште свій коментар!
Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Коментарів: 3
Нащо то зно потрібно? Молодим паспорт робити треба й їхати геть з цієї"процвітаючої" території!
Трахтористам-механізаторам та всіляким пахарям-трахорям наука тільки шкодить
Пусте, для дешевої робочої сили добра освіта не потрібна, взагалі ніяка не потрібна, крім початкової. Дураками легко управляти і вони вірят