Жителів Підгірок та Височанки просять створити запас води

Категорія: Комунальні господарстваПереглядів: 1295

Міська влада оприлюднила інформацію до уваги мешканців вулиць мікрорайонів "Височанка" та "Підгірки", де є перебої з водопостачанням.

У п'ятницю, 23 грудня, з 11:00 та впродовж дня підкачувально-насосна станція №27 працюватиме від дизель-генератора, завдяки чому водопостачання обидвох мікрорайонів буде безперебійним.

Мешканців наступних вулиць просять зробити необхідний запас води:

вул. Андрусяка, вул. Височанка, пр. Лісний; вул. Врубеля; вул. Зелена; вул. Могильницького; вул. Сосюри; вул. Смольського; вул. Медична, вул. Мартиновича; вул. Дрогобича; вул. Богомольця; вул. Куровця; вул. Колесси; вул. Бортнянського.

Це тимчасове рішення, йдеться в офіційному повідомленні. Тому для надійності забезпечення водою мікрорайонів "Височанка" та "Підгірки" КП "Калуська енергетична Компанія" проводить закупівлю дизель-генератора. Наступного тижня запланована його доставка на підприємство і встановлення на ПНС №27.

ВІКНА 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.