Жителі Калуша знаходять можливості для підробітку

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 2276

Сучасна робота на дому – це не сумнівні «схеми» з поштовими переказами та участю у «пірамідах», а повноцінна ніша на ринку праці. Нове дихання цьому напрямку дав фріланс – робота в Інтернеті дала можливість багатьом людям підробляти або повноцінно заробляти, знаходячись при цьому у зручному місці. Зокрема, багато спеціалістів вже не змушені переїздити до великих міст через брак роботи у їх невеликих містечках.

Цю актуальну для жителів Калуша інформацію повідомили представники всеукраїнського онлайн-сервісу замовлення послуг Kabanchik.ua. Цей проект дозволяє тисячам людей знаходити підробіток, у тому числі й в сфері фрілансу. Не покидаючи рідного міста, можна легко працювати в якості копірайтера, робити рерайтинг статей (переписування з унікалізацією), розробляти сайти, виконувати роботу програміста, дизайнера, перекладача та будь-кого іншого: можливостей досить багато.

Kabanchik.ua не обмежує можливості підробітку фрілансом. Наявність онлайн-представництва у Івано-Франківську дозволяє всім бажаючим їздити до обласного центру і підробляти, виконуючи разові завдання у різноманітних сферах. Це ремонт квартир, клінінгові послуги, будівництво, послуги домашнього майстра і багато чого іншого. Особливо попитом користуються  послуги електрика: від заміни розеток до монтажу електропроводки.

Можливості є для кожного – і це дуже актуально на фоні кризових явищ в країні та скорочення кількості вакансій.

Сервіс побудований на принципі виконання разових завдань: тому можна брати у роботу тільки цікаві задачі та працювати у зручний час. Для пошуку підробітку достатньо зареєструватися на сайті: повідомлення про нові завдання будуть приходити виконавцю на електронну пошту.


Коментарів: 2

 • RuslanBat (13:57 28/04/2016)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.149.186.23]

  Вірусняк

  але працюють пацаки це гуд

 • ап (11:23 29/04/2016)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 194.44.127.156]

  Я теж підробляю але усі розрахунки веду через вебмані бо через банк страшно можуть субсидію забрати та ще у буцигарню забрати за несплату

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.