Завдяки перемозі в грантовій Програмі розвитку ООН в Калуші здійснюється ремонт приміщення, що перебуває у комунальній власності

Категорія: ВладаПереглядів: 559

Ми вже неодноразово розповідали про те, як успішно можуть співпрацювати органи місцевого самоврядування з громадськими інституціями, та як, внаслідок цього, якісно змінюється наша громада.

   У червні 2022 року, за сприяння обласної державної адміністрації, розпочалась реалізація пілотного проекту щодо підтримки розвитку бізнесу - грантова програма розвитку Організації Об’єднаних Націй. Проектом передбачалось виділення коштів на ремонт комунального майна (приміщень), які можуть бути передані у користування під потреби релокованого чи місцевого бізнесу. Калуська міська територіальна громада також взяла участь у даному проекті.

    На одній з нарад, яку очолював міський голова Андрій Найда, за участю начальника управління економічного розвитку міста Юрія Соколовського, начальника управління комунальної власності міста Олександра Челядина та працівників цих  управлінь Олега Кузіва і Івана Шуляра, було розглянуто та проаналізовано  ряд приміщень. З них були вибрані 3 об’єкти, які максимально підходили для проєкту. Належним чином підготовлену документацію (грантова заявка, опис приміщень з їх фотографіями, свідоцтва на право власності, витяги про реєстрацію права власності на нерухоме майно, технічні паспорти, тощо)  було відправлено організаторам гранту для участі у грантовій програмі.

  Невдовзі,  під час відвідування експертами  нашого міста та детального огляду об’єктів, гості ознайомились з інвестиційним паспортом громади і були приємно вражені значним експортно-імпортним, інвестиційним потенціалом та кількістю візитів до Калуша представників релокованого  бізнесу. Адже на даний час понад 20 суб’єктів господарювання зупинились у нашій громаді для продовження своєї господарської діяльності. Половина з них вже розпочали свої виробничі процеси.

   При відборі конкурсних проєктів  організатори  зупинили свій вибір на об’єкті за адресою м.Калуш вул. Грушевського, 25. В результаті Калуська громада отримала 1,8 мільйона гривень грантових коштів на ремонт комунального приміщення, яке тривалий час, через вкрай незадовільний стан, не використовувалося. І невдовзі матимемо якісно  відремонтований обʼєкт, де на конкурсних засадах (у відповідності до чинного законодавства) релокований чи місцевий бізнес зможе його орендувати для здійснення своєї діяльності.

  Загалом на участь у конкурсі було подано документи по 24 приміщеннях від обласної ради, міських, селищних та сільських рад нашої області. Проте грантодавцями були відібрані всього 2 приміщення для проведення у них капітальних ремонтів - у Калуші та Косові.

   Ідея відремонтувати приміщення, яке могло 6 стати ще одним з пунктів для релокації обговорювалась давно. Проводився пошук різних варіантів для реалізації такої ініціативи.  І шлях до вирішення цього питання знайшли разом: управління економічного розвитку міста з управлінням комунальної власності Калуської міської ради, які виграли грантовий конкурс, та громадська організація «Чисті серця Калуш», яка безпосередньо реалізовує грантовий проект - команди людей, що  спільно співпрацюють у напрямку залучення грантових коштів для різноманітних соціально важливих проектів.   Завдяки відомому в громаді волонтеру Михайлу Найді, котрий очолює ГО «Чисті серця Калуш», виготовлялася проектно-кошторисна документація. У ній були враховані пропозиції і побажання фахівців ПРООН та відповідно до якої здійснюється капітальний ремонт приміщення.

   Щира вдячність усім, хто долучився до цієї важливої справи. Величезна дяка Програмі розвитку ООН за підтримку нашої громади.

Калуська міська рада 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.