За їзду без ременів безпеки: на Калущині до відповідальності цьогоріч притягнули 46 водіїв - Інформатор Калуш

Категорія: СоціумПереглядів: 609

Правила дорожнього руху України передбачають, що водій автомобіля, що рухається повинен бути пристебнутий ременем безпеки. Використання ременів безпеки є обов’язковим не тільки для водія, а й для всіх пасажирів, зокрема і тих, що перебувають на задньому сидінні. За невиконання цієї вимоги передбачена адміністративна відповідальність.

Про це повідомили правоохоронці Калущини, передає Інформатор.

За порушення Правил користування ременями безпеки передбачено штраф у розмірі 510 грн (ч. 5 ст. 121 КУпАП). Штраф може отримати і водій, який перевозив непристебнутого пасажира, і сам пасажир.

“До речі, якщо пасажири — діти зростом до 150 см, то за правилами їх потрібно перевозити з використанням спеціального авто-крісла. З міркувань безпеки дитяче крісло потрібно встановлювати на задньому сидінні по центру. Окрім безпеки таке місце зручне й тим, що за дитиною можна слідкувати через дзеркало заднього виду. Також забороняється перевезення дітей зростом до 150 см., на задньому сидінні мопедів та мотоциклів”, — пояснюють у дописі.

Дозволяється не пристібатися особі, яка навчає водити, якщо за кермом учень. А в населених пунктах, крім того, водіям-інвалідам, водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів і таксі. Або якщо ж установка ременів безпеки не передбачена конструкцією самого автомобіля.

Віталіна Костів

ІНФОРМАТОР 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.