За еротичну фотосесію калушанин отримав премію

Категорія: КультураПереглядів: 515

Про нагороду повідомляють творці премії "Золотий ліфон", інформують "Вікна".

"Еротична фотосесія, яка позбавила сну всіх нас. Не повторювати в реальному житті! Бо це неповторне. Чоловік, поруч з яким губляться думки, ховаються слова, тупляться ножі.

Сміливість. Відвертість. Чуттєвість. Щирість. Стиль і смак. І це ми не порівнюємо з чимось смачним. Смачне втрачає свій термін придатності. А він — ні. Він як витримане віскі, з роками все тільки вишуканіший. Сміливець, який наважився надіслати дікпіки усій країні", — так пояснюють свій вибір організатори.

За їхніми словами, фотосесія в стилі ню від Юрія Іздрика — це абсолютне прийняття кожного сантиметру свого тіла. Цьому еротичному магнетизму неможливо опиратися. Але це не тільки про тіло. Чоловік, який відчуває Жінку, вміє бачити і любити. Коли він пише про Жінку, він пише про неї, як про богиню. І це возвеличує його теж. Чоловік, який збуджує своєю повагою до жінки, своїми думками і метафорами/

"Ми всі хотіли б бути вигадані Іздриком. Ми всі хотіли би писати з ним власну реальність. Тому що він як ніхто розуміє бунтарську душу. Він як ніхто може показати фак цьому затхлому суспільству. Вічно молодий, вічно накурений", — йдеться в дописі "Золотого ліфону".

Він красивий. У нього — красивий. Те, що він робить — красиво. І музичні сети, і вірші, і виступи, і перфоманси, і ролі в кіно та театрі, стверджують автори премії.

"Чоловік, якому хочеться здатися в полон без бою.

Поет, який здійснив камінаут зрілого чоловіка. Він проймає і силою свого слова, і голосом, яким це слово виголошує. Верхня межа щирості, на якій вже не зважаєш на будь-які умовності", — так анонсує перемогу Юрія Іздрика "Золотий ліфон".

А ось як відомий калушанин прокоментував отримання премії:

"Ну шо сказать... Е-ех, дєвочки, де ви були, коли папа був молодий і рєзвий?

Но всьоравно приятно. Дякую вам, дорогі і невидимі (відходе шаркающєй походкой, іде за куліси пити кефір і полоскать вставні щелепи)".

Раніше йшлося, що побачив світ календар-2021 з відвертими фото Іздрика.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.