За добу у Калуській ТГ від коронавірусу вакцинувалися 116 жителів

Категорія: СоціумПереглядів: 940

20 грудня в Калуській територіальній громаді провели 116 щеплень проти коронавірусу.

Зокрема першою дозою вакцинувалися 35 людей, другою – 81, інформує «Калуш ФМ».

Загалом на 21 грудня в Калуській ТГ проведено 62 тис.10 щеплень, з них першою дозою вакциновані 32 390 осіб, другою – 29 620 осіб.

Нагадаємо, що з 20 грудня на період новорічно-різдвяних свят пункти вакцинації, які діяли у ПК «Юність» та у виставковій залі, тимчасово припинили роботу.

Вакцинація тепер знову проводиться в Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги, що на вул. Б. Хмельницького, 32 (4 поверх).

Варто пам’ятати, що вакцинація – це профілактика коронавірусної хвороби, а профілактика завжди дешевша, ніж лікування.

Масова вакцинація дозволить зупинити епідемію. Широке охоплення населення щепленнями від COVID-19 забезпечить формування колективного імунітету, зупинить поширення коронавірусної хвороби, збереже здоров'я багатьох людей, зазначають медики.

 

КАЛУШ ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.