З вокзалу Калуша здуло рожеву панаму

Категорія: АкціїПереглядів: 8374

9 вересня вокзал у Калуші виглядав трохи незвично, адже вечірнім рейсом вирушав особливий рейс "Стефанія експрес", йшлося у повідомленні "Укрзалізниці".

"Особливість його у тому, що на борту буде 100 000-й пасажир поїзда з моменту його перейменування та оновлення після перемоги пісні "Стефанія" на Євробаченні.

Ювілейний пасажир ще не знає про свій сюрприз, але Kalush Orchestra вже його підготували: він чекає на потрібному місці", — повідомляла "Укрзалізниця".

Вокзал прикрасили гігантським символом перемоги калушан на Євробаченні-2022. А 100-тисячна пасажирка отримала фірмову рожеву панаму від Kalush Orchestra.

"Відомий фразеологізм "вся справа в капелюсі" набуває особливого значення в нашому місті.

Бо й справді — знаменита рожева панама Олега Псюка робить справжні дива: вона є предметом збору коштів на допомогу ЗСУ, по ній розпізнають Україну, як переможницю Євробачення, її залюбки використовують в айдентиці... А сьогодні вона ще й стала ексклюзивним символом залізничної станції в Калуші", — зазначав міський голова Андрій Найда.

Проте вже 11 вересня у соцмережі повідомили, що панаму здуло з дахівки залізничного вокзалу:

"Вітер почув тих багатьох, кому рожева панамка на вокзалі не зайшла, і здув її просто".

Нагадаємо, що "Стефанія експресом" називають рейс Івано-Франківськ — Київ. Він має зупинку у Калуші — рідному місті переможця пісенного конкурсу "Євробачення-2022". Тому на станціях Київ-Пасажирський, Калуш та Івано-Франківськ по прибутті поїзда лунає пісня гурту Kalush Orchestra "Стефанія".

ВІКНА 3


Коментарів: 1

 • yurko (09:25 12/09/2022)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.149.186.4]

  А я то думаю, що вони там щовечора возять crazy

  А то пасажирський так гуде.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.