З Калуша до Копанок відремонтують 600 метрів дороги

Категорія: Інфраструктура -> ТранспортПереглядів: 958

14 листопада, розпочалося відновлення дорожнього полотна, якого довго чекали — з Калуша до Копанок (автомобільна дорога Р-84).

На зазначеній ділянці вже свою техніку розгорнули ТОВ «ПБС», повідомив міський голова Калуської громади Андрій Найда.

Нагадаємо, раніше калушани неодноразово нарікали на стан дорожнього покриття на цьому відтинку дороги, а міська влада пояснювала неможливість її ямкового ремонту коштом міського бюджету тим, що це дорога міжобласного значення і вона перебуває на утриманні Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

«Роботи Служба планувала розпочати раніше, та в зв’язку з воєнним станом, довелось відтермінувати. Ми ж не зупинялися зі зверненнями до Служби автодоріг, бо стан цієї важливої дороги дійсно незадовільний. З цього приводу я особисто мав кілька зустрічей з керівництвом цієї організації.

І ось нарешті маємо результат — підрядна організація отримала завдання провести роботи з ліквідації аварійних ямковостей на зазначеному дорожньому полотні. Заходи тут здійснюватимуться за рахунок коштів, спрямованих на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування по мірі надходження їх з державного бюджету.

Загалом планується здійснити ремонт дороги картами протяжністю 600 м від Калуша до Копанок і ще 600 м у самому селі», — зазначив міський голова.

ВІКНА 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.