Володимир ПАВЛЮК… Василь ГРИЦЮК… Костянтин ЛИТВИНЧУК…

Категорія: СоціумПереглядів: 477

22 січня Калуська громада провела трьох своїх Героїв на вічний спочинок. Ця ненависна війна не дає ні на мить зупинити гіркі сльози. Три домовини – три зламані долі. Плакало небо, плакала земля, плакало море людське…

Загиблі у війні з російським ворогом Герої Володимир ПАВЛЮК, Василь ГРИЦЮК та Костянтин ЛИТВИНЧУК були єдині у своїх прагненнях –звільнити рідну українську землю від російської навали. Різні за віком, за фахом та доля у них склалася однакова – вони стали на захист держави і героїчно загинули у боротьбі. На превеликий жаль, жорстокий ворог забрав життя наших бійців. Та ніколи не знищить Україну та її народ, для якого воля понад усе! Низький уклін та наша безмежна вдячність ВАМ, наші ГЕРОЇ, за подвиг, саможертовність, звитягу та невичерпну любов до України! Чи є слова якими можна розрадити рідних? Ні. Важко змиритися з такими втратами, важко усвідомлювати, що це назавжди… Залишиться лише пам‘ять. Світла пам‘ять про неймовірних людей, людей, які віддали своє життя заради інших. Чин парастасу за трьома полеглими Героями України очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Вічна пам'ять нашим Героям!

Володимир ПАВЛЮК та Костянтин ЛИТВИНЧУК знайшли свій вічний спочинок на Алеї Слави міського кладовища.

Василя ГРИЦЮКА поховали у рідному селі Боднарів.

Вічна слава нашим полеглим ЗАХИСНИКАМ!

Калуська міська рада 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.