Вночі у Калуші воду подають лише до п’ятих поверхів
Як повідомляли "Вікна", у Калуші — серйозні проблеми з водою через посуху. Влада міста не виключає, що доведеться переходити на якісь обмежувальні заходи.
Як повідомив “Вікнам” заступник директора КП “Водотеплосервіс” Василь Козик, критичної ситуації ще немає. Щоправда, з недавнього часу вночі у Калуші подають воду лише до п’ятих поверхів, однак, це також пов’язано із тим, що «Водотеплосервіс» розпочав підготовку до зими та проводить заповнення тепломереж водою.
— Вдень проблем із водопостачанням немає, — запевнив Василь Козик.
Також він додав: у місті сподіваються, що дощі, які перепадають у горах, наводнять ріки і ситуація стабілізується.
Нагадаємо, у 2012 році через засуху у місті також запровадили графік подачі води та закликали калушан економно користуватися водою.
ВІКНА 0
Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.