Влада Калуша не може спрогнозувати, чи буде їздити громадський транспорт

Категорія: ТранспортПереглядів: 486

Причина все та ж — дефіцит пального, йдеться в офіційному повідомленні Калуської міської ради.

"Звертаємо увагу всіх, що від 18 травня і до врегулювання ситуації можливі збої в графіках руху автобусів міського та приміського сполучення.Виконавчий комітет разом з перевізниками вживають всіх заходів, щоб забезпечити пасажирські перевезення", — запевняє влада.

У Калуші проблеми з пальним, як і по всій Україні, акцентує міський голова Андрій Найда. За його словами, увесь комунальний транспорт та автобуси приміських маршрутів стоять у чергах, інформують "Вікна".

"Сподіваємося, що вони встигнуть заправитися і забезпечити рух автобусів згідно з графіками. Прохання до тих, хто на заправках, — пропускати громадський транспорт, машини швидкої допомоги, вивозу сміття та всіх тих, хто забезпечує життєдіяльність міста", — йдеться у зверненні очільника Калуської громади.

Раніше йшлося, що після призупинення державного регулювання ціна на пальне зросте до 52-58 гривень.

 

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.