Визначили переможця тендеру на закупівлю труби для капремонту водопроводу у Калуші — економія 37%

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 836

Кваліфікація переможця закупівлі тривала до 14 листопада. Зокрема, уповноваженою особою з питань закупівель комунального підприємства було почергово відмовлено в укладанні договору компаніям з Тернополя та Львівської області. Хоча їхні цінові пропозиції були найнижчими.

Як відомо, наприкінці вересня в електронній системі державних закупівель Прозорро комунальне підприємство "Калуська енергетична Компанія" оголосило закупівлю поліетиленової труби діаметром 500 мм та супутніх виробів з бюджетом 6,5 млн гривень для заміни водопроводу на вул. Окружній. А саме: комунальне підприємство купує 690 погонних метрів труби та близько 50 одиниць різних супутніх виробів (втулки, відводи трійники, перехідники, фланці, підземні гідранти, засувки тощо), інформують "Вікна".

Аукціон, в якому взяли участь чотири учасники, відбувся 1 листопада, повідомляють "Вікна".

Їхні остаточні пропозиції є такими:

ТОВ "Пайп технолоджі" з Києва — 6 378 912,18 гривні; ТОВ "Ельпласт-Львів" —  4 079 083,44 гривні, ТОВ "Інсталпласт" з Львівської області —  3 376 632,65 гривні, ТОВ  ПГ "ТерПолімерГаз" з Тернополя — 3 376 630 гривень.

Кваліфікація переможця закупівлі тривала до 14 листопада. Зокрема, уповноваженою особою з питань закупівель комунального підприємства було почергово відмовлено в укладанні договору компаніям з Тернополя та Львівської області. Хоча їхні цінові пропозиції були найнижчими, однак подані документи не відповідали вимогам (зокрема не було подано сертифікати на товари. — Ред.). Відтак дійшло до пропозиції третього за ціною учасника — ТОВ "Ельпласт-Львів". За протоколом уповноваженої особи від 14 листопада, — пропозиція учасника повністю відповідає вимогам до тендерної документації та потребам замовника. Тож ТОВ "Ельпласт-Львів" визнали переможцем закупівлі та повідомили про намір укласти договір з цим підприємством. Період подання оскарження на це рішення — до 21 листопада. Після цього можна буде укласти договір з переможцем закупівлі, а комунальне підприємство купить необхідні матеріали за ціну, яка є більш як на 2,4 млн гривень або на 37% нижчою за суму, на яку оголошували тендер.

Нагадаємо, наприкінці серпня Калуська міська рада виділила "Калуській енергетичній Компанії" 7,3 млн гривень для заміни водопроводу на вул. Окружній. А саме: депутати внесли зміни до програми здійснення Калуською міською радою внесків до статутних капіталів комунальних підприємств на 2023 рік, передбачивши для КП "Калуська енергетична компанія" 6,2 млн гривень на закупівлю труби діаметром 500 мм. Іншим рішенням було внесено  зміни до програми фінансової підтримки комунального підприємства, фінансування "Калуської енергетичної компанії" з бюджету збільшили на 1,1 млн гривень — кошти виділили на закупівлю супутніх матеріалів  і послуг для реконструкції водопроводу на вул. Окружній, зокрема на оренду техніки.  Йшлося про те, що роботи із заміни водопроводу комунальне підприємство буде виконувати своїми силами.

Як раніше повідомляли "Вікна", після завершення робіт з реконструкції водопроводу на вул. Ринковій, найбільш проблемним є водопровід на вул. Окружній — це пріоритетний проєкт, оскільки тут відбувається значна втрата води та постійно доводиться виїжджати на ліквідацію поривів. Планується двоетапна реалізація проєкту: цього року закуплять і прокладуть трубу, а наступного — проведуть роботи з підключення.

Нагадаємо, станом на 2022 рік втрати води у водопровідній мережі Калуша становили близько 47%. Зараз комунальне підприємство працює з втратами вони на рівні 40-42%, а після заміни водопроводу на вул. Окружній розраховують зменшили втрати води до 35%. На наступний рік планують міняти водопроводи на вул. Євшана та на проспекті Лесі Українки. Після заміни критичних водопроводів "Калуська енергетична Компанія" розраховує вийти на нормативні втрати в межах 30%.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.