Викладач Калуського політехнічного коледжу Микола Романів отримав

Категорія: СоціумПереглядів: 391

Викладач Калуського політехнічного фахового коледжу Микола Романів здобув перемогу у всеукраїнському конкурсі "Педагогічний ОСКАР-2022".

Share to MessengerShare to TelegramShare to TwitterShare to ViberShare to EmailShare to Більше...

Викладач здобув перше місце в номінації "Інтерактивні засоби навчання", а ще створив YouTube-канал "Механіка по-українськи", інформує «НК» з посиланням на "Вікна".

"Велика гордість  і честь для нашого закладу освіти! Бажаємо і надалі досягати ще вищих вершин!" — ідеться у повідомленні колег.

Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2022» (вручення статуеток і дипломів) відбудеться на ІІІ Всеукраїнській науковопрактичній конференції "Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика, практика" у ІV кварталі 2022 року.

Відео на каналі Миколи Романіва набирають до 10 000 переглядів.

Довідка. Конкурс професійної майстерності "Педагогічний ОСКАР-2022" проводить Державна установа "Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти" за наукового супроводу Національної академії педагогічних наук, з метою вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, створення необхідних умов для творчого розвитку педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, підвищення ефективності організації й управління освітнім процесом та забезпечення якості підготовки фахівців, сприяння зростанню професійної майстерності педагогічних працівників.

Нафтохімік 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.