Військову частину у Калуші продовжують блокувати. Людям потрібні дощовики та гарячий чай

Категорія: Політика -> АкціїПереглядів: 2906

Як уже повідомляли «Вікна», сьогодні вночі калушани заблокували військову частину, що розташована у Калуші, адже по тривозі були підняті військовослужбовці частини внутрішніх військ.

Калушани не випустили автобус із території військової частини. Мешканці міста і надалі несуть охорону біля військової частини. Однак нині на ранок ситуація — спокійна. Військовослужбовці витріпують килимки. Люди — блокують обидва виїзди. Собака, яка прив’язана біля воріт, уже охрипла від гавкоту і мляво реагує на зміну людей біля воріт.

За словами калушан, які чергують біля воріт, військові не робили спроб прорвати блокаду. Для надійності у замок на брамі напхали сірників. Люди кажуть: були прохання пропустити порожній автобус, але вони — не погодилися.

Станом на 9.30 біля одного входу до військової частини змінилася вахта — на допомогу «підтягнулися» студенти політехнічного коледжу. За словами калушан, час від часу їх фотографують невідомі. Тому частина тих, що приходять, мають маски та інший захист для облич.

Через погану погоду та дрібний дощ люди мерзнуть, а верхній одяг швидко намокає. Тому ті, хто має таку можливість, може допомогти дощовиками та гарячим чаєм.

Також потрібні добровольці, щоб змінити людей біля військової частини. З усіма пропозиціями можна звертатися до Комітету опору диктатурі, який розташований на вул. Сівецькій, 2 у приміщенні Центру науково-художньої творчості.

Як повідомляли “Вікна”, калушани заблокували виїзд військової частини на Київ.

На заклик у соцмережах до військової частини вночі зійшлися близько двох сотень калушан, приїхали водії на автівках та мікроавтобусах. Обидва виїзди з військової частини заблоковані.

Виїзду автобуса ще до масового зібрання людей завадила народний депутат Ольга Сікора. Цікаво, що на автобусі — номери Польської Республіки і напис “Rybnik”.

ВІКНА 10


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.