Василь Турчин: На Калущині може бути тільки три об’єднані громади. Інші — свій шанс змарнували

Категорія: Влада -> СоціумПереглядів: 1608

Нещодавно Голинська сільська рада запропонувала громадам Тужилова, Пійла, Довгого Калуського, Кропивника, Сівки-Калуської і Кадобної створити об’єднану громаду.

Для того, щоб таке об’єднання було можливим, необхідно внести зміни до перспективного плану, які має погодити уряд, інформують ”Вікна” з посиланням на ”Радіо “Шанс”.

Цього тижня депутат Калуської районної ради Василь Турчин побував у Мінерегіонбуді, де отримав роз’яснення з приводу перспектив утворення Голинської об’єднаної громади. Відповідь категорична і полягає у тому, що на Калущині будуть лише три об’єднані громади, а саме: вже створена Верхнянська, Войнилівська і Калуська, як це передбачено погодженим перспективним планом.

Утворення інших громад можливе лише якщо вони самодостатні, тобто, повинні самі заробляти на свої потреби без залучення дотацій з держбюджету. Позаяк таких можливостей села району не мають, то і перспективи уникнути приєднання до міста у них відсутні.

Як повідомляли “Вікна”, вибори сільських старост у Верхнянській громаді відбудуться у квітні.

ВІКНА 17


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.