Управління соціального захисту населення Калуської міської ради інформує

Категорія: ВладаПереглядів: 1419

З метою покращення якості надання соціальних послуг в умовах воєнного стану внесено зміни до Закону України «Про соціальні послуги», зокрема, зазначеними змінами закріплено механізм надання соціальних послуг під час дії воєнного стану.

    Відповідно до внесених змін статтею 28 Закону України «Про соціальні послуги» передбачено, що надавачі соціальних послуг державного та комунального секторів надають всі соціальні послуги за рахунок бюджетних коштів незалежно від доходу особам, яким завдано шкоди бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією.

    До зазначених осіб належать, зокрема, але не виключно, внутрішньо переміщені особи, особи, які отримали поранення та/або житло яких зруйноване внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, особи, які перебували в окупації, військовослужбовці, ветерани війни, які брали участь у захисті Батьківщини, та члени їхніх сімей, сім’ї загиблих, зниклих безвісти, позбавлених свободи внаслідок збройної агресії  Російської Федерації проти України.

   При прийнятті рішення про надання соціальних послуг вищезазначеним категоріям осіб їхні доходи не враховуються.

      Для консультації щодо отримання соціальних послуг особам, які їх потребують, рекомендуємо  звертатися до управління соціального захисту населення Калуської міської ради за адресою вул.Євшана,9, м.Калуш  або за номером телефону (03472)6-05-66.

Калуська міська рада 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.