Українців попереджають про загрозу терактів
У зв'язку із загостренням ситуації у районі проведення АТО СБУ закликає громадян у всіх регіонах країни бути пильними та інформувати правоохоронців про виявлені підозрілі предмети, повідомляє СБУ.
CБ України та інші правоохоронні органи системно реалізують комплекс превентивних заходів, що відповідають рівню очікуваних загроз.
«Ситуація з антитерористичною загрозою знаходиться під контролем. При надходженні достатніх даних відповідні заходи будуть вжиті», — йдеться у повідомленні.
Нагадуємо, що згідно з вимогами пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92, Керівником АТЦ СБУ прийнято рішення щодо встановлення таких рівнів терористичних загроз: «ЧЕРВОНИЙ» – Донецька та Луганська області, АР Крим; «ЖОВТИЙ» – Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області; «СИНІЙ» – Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Київська області та м. Київ; «СІРИЙ» – Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська та Тернопільська області.
Залиште свій коментар!
Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Коментарів: 2
При реальній загрозі СБУшники і їх сім'ї першими і без ніякого розголосу чкурнуть туди де безпечно.А ці пусті розмови для загального показо
А шоколадний папік і служка бба з компанії турчинова?