Учні з Мостища вперше дісталися до Калуша

Категорія: СоціумПереглядів: 339

Транспортний засіб обладнаний відповідними проблисковими маячками, системою підігріву, засобом зв’язку та зручними сидіннями з пасками безпеки для кожної дитини, інформують "Вікна".

Як відомо, 18 листопада минулого року опорному закладу освіти — Калуському ліцею №10 — передали новий шкільний автобус. Його придбали державним коштом у рамках програми «Шкільний автобус». Вартість автобуса — близько 2 млн гривень.

"Шкільний автобус" возитиме учнів 5-9-х класів із села Мостища до опорного закладу.

Нагадаємо, минулого року Калуська міська рада реорганізувала Мостищенську філію десятого ліцею у початкову школу. Відтак у поточному навчальному році з 1 вересня тут навчаються 6 учнів у 1-4-х класах. Під час підготовки до реорганізації, йшлося про те, що 18 учнів 5-9-х класів будуть навчатися в десятому ліцеї, куди їх підвозитимуть.

До речі, 2020 року на етапі реорганізації школи в селі Мостищі на філію ліцею №10 повідомляли, що в міських школах навчається значно більше дітей, ніж у Мостищанській — понад три десятки, і ці діти не зможуть скористатися "Шкільним автобусом" опорного закладу освіти.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.