У Верхній хочуть ввести в дію лінію з виробництва макаронів

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 398

Про впровадження такого проекту в соціальній мережі повідомив сільський голова Верхнянської громади Михайло Маліборський.

«Вже приїхав прес, робимо сушку, потрібна сітка нержавіюча ткана, можливо, в когось лежить без діла. Макарони поїдуть на фронт до наших бійців», —інформує керівник громади.

Як повідомив Михайло Маліборський, інформує «НК» з посиланням на «Вікна», ще на початку війни благодійники з Німеччини передали Верхнянській громаді борошно. Частину використали для випікання пасок до Великодня для українських військових. Потім почали випікати печиво. А зараз вирішили виробляти макарони.

"Печиво добре. Але макарони з тушонкою — вже є що їсти нашим бійцям", — пояснив М. Маліборський.

Виробництво макаронів започатковують у волонтерському штабі. Для цього закупили обладнання. Нове — дороге, тож купили таке, що вже було у вжитку, за 15 тис. гривень. За словами Михайла Маліборського, сушильне обладнання теж є дорогим, тому сушарку роблять самостійно — з тепловентиляторів, які забезпечать циркуляцію гарячого повітря, й  сітки. Макарони зможуть виробляти з борошна і води, або ж з додаванням яєчного порошку, сухого молока тощо. Потужність установки — 35 кг макаронних виробів на годину.

Сільський голова не сумнівається, що макарони зможуть виробляти й після того, як закінчиться борошно від благодійників. Його придбають у місцевого підприємця. Також можливі наступні поставки від закордонних благодійників.

Найближчими днями у Верхнянській громаді розпочнуть електромонтажні роботи для організації виробництва макаронів, а до кінця цього тижня вже очікують випуск першої продукції.

 

Нафтохімік 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.