У Сівці-Калуській вбили лисицю, хвору на сказ. Мисливцям рекомендують відстрілювати цих тварин

Категорія: ВладаПереглядів: 1757

Учора перший заступник голови Калуської райдержадміністрації Віктор Гільтайчук провів засідання районної протиепізоотичної комісії. На засіданні комісії обговорили та прийняли план заходів із ліквідації сказу лисиць в селі Сівка-Калуська.

Так, 22 травня у селі Сівка-Калуська виявили лисицю, яку було вбито. В регіональній лабораторії ветмедицини встановлено, що ця лисиця була хвора на сказ, повідомляють “Вікна” з посиланням на прес-службу Калуської РДА.

З метою недопущення розповсюдження даного захворювання в районі, управлінням ветмедицини в районі розроблено план заходів із ліквідації захворювання, проводяться діагностичні дослідження та профілактичні щеплення тварин.

Начальник управління ветеринарної медицини в Калуському районі Григорій Химич зазначив, що це вже другий випадок зі сказу лисиць в районі в цьому році. Лисиці з’являються в межах населених пунктів удень.

Районному товариству мисливців і рибалок і керівникам мисливських господарств доручено зменшити чисельність червоної лисиці та привести їх до встановлених норм (0,5-1 особина на 1000 га угідь). Адже, за словами Григорія Химича, різке зменшення щільності лисиць супроводжується поліпшенням епізоотичної ситуації щодо сказу.

Власники тварин попереджені про правила їх утримання, необхідність представляти тварин для проведення профілактичних щеплень. У випадку покусів людей чи сільськогосподарських тварин собаками, котами, лисицями або при підозрінні на сказ тварин негайно повідомляти медичну і ветеринарну служби району.

Як повідомляли ”Вікна”, в останні роки епідемічна ситуація зі сказу в країні залишається нестійкою, реєструються поодинокі випадки захворювання серед людей. В той же час, в країні є сприятливі умови для поширення захворювань серед людей, так як вся її територія є неблагополучною щодо сказу, а епізоотична ситуація залишається напруженою. На початку цього року Калуш був оголошений загрозливою зоною щодо сказу.

ВІКНА 17


Коментарів: 3

 • ББА (20:57 30/05/2015)
  Оцінка: +1 / -2 | [IP: 92.24.86.30]

  В Англії лисиць заборонено вбивати . Заради цього навіть довелось змінити традиції полювання на лисиць , а традиції тут не хрін собачий . В Л

  • Анонім (21:36 30/05/2015)
   Оцінка: +1 / -1 | [IP: 46.211.187.174]

   Йди накуй з своєю англією!там і поради роздавай,в куй мені не вперлись рижоморді колоністи!

   • ББА (22:13 30/05/2015)
    Оцінка: +2 / -1 | [IP: 92.24.86.30]

    Ну ти вумний прям шото . Сьогодні тобі не подобаються лисиці , завтра - всі звірі , потім - люди . Звернись до психіатра - можливо він тобі ще до

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.